Користь козячого молока

Користь козячого молока

Молоко кози визнано дуже корисним продуктом, який допомагає виліковуватися від різних захворювань. Так вважали з покон віків, і лікарі, і народні лікарі, і дослідники. Але, як відомо, єдиної думки бути не може і знаходяться люди, які стверджують, що дане молоко не несе користі, а лише завдає шкоди. Суперечки на цю тему ведуться дуже довго. Для тих, хто ще не визначився на чиєму боці бути, потрібно розібратися більш детально. Численні дослідження показали, що козяче молоко, завдяки компонентам і корисних речовин, що входять до його складу, таким як beta-казеїн, прирівнюється до грудного молока жінки.

Користь козячого молока

У грудному молоці містяться альбуміни (водорозчинні білки), в козячому молоці їх теж досить багато, а ось в коров’ячому майже немає альбумінів. Досить часто молоком кози вигодовують і дитинчат інших тварин, які залишилися без матері. Даний продукт підходить будь-якому ссавцю на землі, в тому числі і людині. Зараз багато жителів планети страждають від непереносимості коров’ячого молока, в той час як козяче молоко не є алергеном, а навпаки допомагає позбутися від різних видів алергії. Вчені з’ясували, що діти, які вживають в раціон козяче молоко, замість коров’ячого, мають хороші можливості стати довгожителями і не страждати від більшості захворювань, що стали буденними в сучасному світі.

Козяче молоко корисно по ряду причин: – кози не хворіють багатьма захворюваннями, яким піддається інша худоба – в ньому міститься велика кількість мінералів і корисних речовин, в зв’язку з чим молоко зберігається довго – наявність сеаліновой кислоти, яка формує імунітет людини – наявність кальцію, впливає на міцність кісток; калію, що піклується про серцево-судинній системі; кобальту, нормалізує обмін речовин – фосфор (покращує пам’ять), йод (для щитовидної залози), натрій, мідь, фтор, марганець, магній (підвищує енергію) – білки і фосфати, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту – аскорбінова кислота, вітаміни В1, В12 (рідко зустрічається в будь-яких продуктах, утворює кровотворення), А, С, D (сприяє хорошому засвоєнню кальцію), В2, В3, В6, В9, Е, РР, H – лецитин, глобулін, альбумін, холін, біотин (уповільнюють старіння організму і шкіри),

Регулярне вживання такого молока, сприяє насиченню організму всіма необхідними вітамінами в необхідній кількості, в зв’язку з цим зменшується ризик авітоміноз і організм підтримується в прекрасній здоровій формі. Воно допомагає легше перенести адаптацію після операцій або захворювань, ризик ускладнень падає. Козяче молоко має більший відсоток жирності (3,9-5%), ніж коров’яче, але жирові грудочки в ньому засвоюється повністю, не створюючи розлади кишечника. Навіть людям страждаючим ожирінням, показано вживати краще козяче молоко, ніж коров’яче.

Дітям, що страждають дисбактеріозом, лікарі часто прописують приймати козяче молоко, воно створює позитивну мікрофлору в кишечнику. При бронхіті, також рекомендується випивати півсклянки кип’яченого теплого козячого молока з додаванням меду. Доведено, що навіть при кип’ятінні, молоко зберігає всі корисні властивості. За дослідженнями в США, досить випивати по одній склянці козячого молока в день, щоб поліпшити стан шкіри, позбутися від деяких шкірних захворювань, поліпшити роботу суглобів, нормалізувати діяльність всіх органів і систем в організмі. Козяче молоко, не дивлячись на свою унікальність і користь, не є панацеєю від усіх хвороб. Воно допомагає організму справлятися і налагоджувати процес, але лікуватися і вживати заходів все одно потрібно за допомогою лікарів.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Користь козячого молока