Акацієвий мед

Мед білої і жовтої акації південних регіонів країни славиться дивно приємним смаком і запашним весняним ароматом. Він є самим витонченим на смак з усіх наявних сортів меду. Лікарські природні його показники найбільш повноцінні, так як вживати його можна навіть людям, що страждають від діабету і схильним до алергії.

Саме тому акацієвий мед у всьому світі визнаний дуже ефективним продуктом здоров’я та є лідером по споживанню. Бджілки збирають мед в травні – червні. З одного гектара заростей акації вони приносять більше 300 – 500кг меду.

Акацієвий мед

Особливості меду з квіток акації

Він дарує чудовий, запашний весняним сонцем, аромат і ніжний, без гіркоти, смак.

Мед, що зібраний на білих суцвіттях, в свіжому вигляді на диво прозорий, і в кристалізуватися стані утворює білу, однорідну масу, схожу на густу сметану. Свіжий мед жовтої акації має світлим зеленуватим прозорим відтінком. При зберіганні знаходить консистенцію свіжого білого сала.

Плинність і рідкий стан акацієвий мед може зберігати цілий рік і більше. За рахунок дрібної кристалізації, маса меду однорідна і має особливу смакової ніжністю.

Поживна цінність акацієвого меду обумовлена ​​високим показником фруктози – 40, 4%, а так само глюкози – 36%, які є чудовим джерелом енергії. Він дуже солодкий, фруктоза акацієвого меду солодше глюкози в два з половиною рази. Мед містить понад 400 елементів, корисних для людини: ферментів, вітамінів, мінеральних речовин, фітонцидів. Має ароматний тане смак.

Лікувальна дія акацієвого меду

Широке застосування він має, перш за все, в дієтичному харчуванні.

Акацієвий мед часто називають дитячим медом, тому що в ньому багато природних вітамінів А, В, С, що впливають на зростання, розвиток організму, крім того, мед допомагає впоратися з енурезом маленьких дітей.

Відмінна засвоюваність його позитивно діє на хворі органи при порушеннях функцій всіх відділів шлункового кишкового тракту, загоює виразкові рани на слизовій оболонці. Існують дані, що мед з акацієвих квітів не викликає алергії.

Мед регулює тиск крові і відновлює тонус серця – м’язовий і судинний. Поліпшує склад кров’яних тілець і підвищує гемоглобін.

Розчин меду зцілює катаракту, знімає набряки і гнійні запалення очей.

Антисептичні властивості меду допомагають впоратися з шкірними запальними процесами: екземами, нейродерміту з виразками і гнійниками. Цілюща сила акацієвого меду вбиває хвороботворні бактерії і мікроби.

Він допомагає в лікуванні органів дихання, прийом його корисний під час захворювання ринітом, ларингітом, бронхітом. Мед пом’якшує слизові носа і горла, вбиває хвороботворні організми.

М’яке заспокійливе вплив мед надає при нервових перевтомі, стресах, і безсонні. Він відновлює імунітет після серйозних втрат здоров’я при хворобах печінки, нирок і за це отримав назву природного антибіотика.

Дуже корисний мед для літніх людей, він регулює кислотність і відстрочує цим старість. Вся справа в тому, що мед завжди містить пилок, яка здатна продовжити молодість.

Мед забезпечує надходження в організм позитивної енергії за рахунок наявності в ньому групи вітаміну “В”, що відповідає за здоров’я нервової системи, органічних кислот, фітогормонів та ферментів. Його рекомендують приймати вагітним жінкам для нормального розвитку здорової дитини. Як вибрати акацієвий мед

Щоб не купити підроблений мед, який отримують шляхом годування бджілок цукром, важливо знати кілька правил:

Запах акацієвого меду слабкий квітковий, ледь вловимий, в той час як цукрового продукту – різкий.

Свіжий мед можна розмішати ложечкою, якщо є бульбашки, йде бродіння, мед підроблений.

Найкраща страховка від фальсифікату – придбання меду у знайомого пасічника.

Акацієвий мед1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Акацієвий мед