Швидкий відгодівлю свиней

Повноцінний раціон грає істотну роль в розвитку всього організму тварини і окремих його органів, особливо органів травної системи. Корми для свиней бувають сухі розсипні, вологі, гранульовані та рідкі.

Сухий комбінований корм застосовують зазвичай в добре вентильованих ангарах. Він задається за допомогою герметичної системи. Прийнято давати гранульовані корми маленькими порціями, але часто. Це робиться для того, щоб свині повністю з’їдали задається корм і щоб уникнути втрат.

Вологі корми володіє однорідною консистенцією. Зазвичай свині добре поїдають саме вологий корм. Влажнікі зазвичай використовують в малих господарствах і фермах. Рідкі корми мають гомогенну масу. Вологість таких кормів становить не менше сімдесяти відсотків.

Якщо ви бажаєте отримати швидкий приріст і необхідну кількість м’ясної продукції вищої якості з урахуванням низьких витрат на годування, ви повинні дотримуватися правильного відгодівлі своїх тварин. Помилково вважати, що для активного зростання і розвитку, свиням вистачить відходів, в їх раціоні крім перерахованих вище кормів повинні міститися ще й різні вітамінні добавки.

Швидкий відгодівлю свиней

Намагайтеся виключити з раціону свині всі інгредієнти рибного виробництва. Інакше ви ризикуєте отримати м’ясо з рибним присмаком. Найкраще буде додавати в раціон тварин молочні продукти, які додадуть ніжний аромат м’ясної продукції. Картопля, гречка і висівки, навпаки, зроблять м’ясо несмачним. На сало впливає кількість овочів, воно може стати в’ялим. Соя, макуха та інші відходи сприяють низької якості м’ясної продукції.

Зовсім виключати ці корми не варто, але потрібно правильно і розумно включати їх в раціони.

Спеціальні кормові добавки допоможуть вам знизити грошові витрати і підвищити приріст ваги в добу. Головне, правильно підбирати добавки. Зміст свиней за допомогою добавок робиться більш раціональним, продукція виходить високої якості. До того ж, підвищується резистентність організму свині.

Амінокислоти і вітаміни допоможуть перебільшити поживні якості м’яса, підвищити рівень його щільності, при м’ясній відгодівлі.

Через те, що у свині однокамерний шлунок корми, багаті клітковиною, погано перетравлюються. Цим свині відрізняються від ВРХ, а значить, і їх раціони будуть значно різнитися. Найкраще включити в годування концентрати, а зелені і грубі корми краще уникати або давати якомога рідше.

Швидкий відгодівлю свиней

Для свиней оптимальним видом годування буде вологе. В такому випадку, можна згодовувати відходи, овочі, траву, зернові і варену картоплю. Подрібнені зернові суміші в поєднанні з горохової борошном, макухами, вітамінами і мінералами також будуть хорошим вибором для складання раціону.

Сухий тип годівлі може бути причиною розвитку копростазу і уповільнення в прирості. Щоб уникнути таких проблем, потрібно надавати тваринам постійний доступ до питної води. До плюсів сухого годування можна віднести економію вашого часу і сил. Не потрібно буде займатися варінням овочів, тягати важезні відра з їжею. Все, що потрібно, це підготувати зерна, змішати інші інгредієнти і згодувати свиням необхідну норму.

Важливою перевагою сухого годування є те, що немає неприємних запахів від екскрементів тварин. А пролежав рік, вони будуть придатні для вживання на території городу в якості добрива.

Загалом, якщо свинарство є вашим бізнесом, то краще за все буде здійснити перехід на сухе годування.

Перед згодовуванням зерна, воно повинно бути підготовлено і перемелене. Це сприяє кращої перетравності. Картопля повинен задаватися виключно після варіння. Перед тим, як згодувати його тваринам, його потрібно очистити від бруду і землі. Вода від варіння картоплі не повинна потрапляти в організм тварин. Деякі кількості коренеплодів повинні згодовуватися сирими. Це робиться для можливості додавання вітамінних добавок.

Зверніть увагу на апетит тварини. Давайте таку порцію, яку здатна з’їсти свиня. Особливо стосується це мешанок, адже вони можуть вкрай швидко скиснути. Якщо свиня запропонований корм є не стала, варто його прибрати і більше не давати. Як джерело білків потрібно згодовувати зернобобові корми, макуха, обрат і т. д.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Швидкий відгодівлю свиней