Престатери для поросят

Престатери для поросят

Найперший корм, які отримують поросята – це престатер. Теперішня технологічна система вирощування поросят обов’язково включає в себе застосування цих кормів. Необхідно відзначити, що позитивний етап старту активного росту поросяти – це запорука подальшого розвитку і відгодівлі.

До складу престатера вміщуються широко поширені білки рослинного походження, які мають значну доступністю, наприклад, протеїн картоплі. Як молочних елементів використовують солодку сироватку молока, казеїн і т. д. З білків зоологічного походження застосовують рибну муку. З жирів використовується соняшникова олія. Живильні речовини, вітаміни, мікроелементи, що входять до складу престатера, повинні бути високої якості. Для збільшення рівня імунного статусу тварин у корми додають Фітобіотики і танін.

На сьогоднішній день будь-який поважаючий фахівець буде рекомендувати кожному фермеру і власнику господарства використовувати корми-престарти для раціонального вирощування молодняка.

Перші моменти в житті свинок вкрай цінні. Вони дуже потребують хорошому змісті і високоякісному годуванні.

Будь-яке господарство або ферма ви вирощуванню свиней ставить перед собою наступні завдання і цілі:

1. Здорове і міцне поголів’я

2. Висока продуктивність

3. Отримання стабільного прибутку

В відокремлений період поросята можуть споживати низька кількість корму при нераціональному харчуванні. Може виникнути і така проблема, як низька переваримость. Протеїнова ферментація сприяє розвитку діареї, згодом призводить до загибелі тварин. Поросят найчастіше гинуть на 3-4-а доба і 25-40-а доба в період відлучення, з урахуванням збереження рівня поїдання кормів.

Безліч проблемних моментів окремого періоду можна попередити, якщо використовувати при вирощуванні молодняку ​​корми-престатера. Особливо важливо, щоб вони були високої якості. Корми з високою якістю мають в своєму складі незначну кількість протеїну. Такі показники вмісту протеїну запобігають перевантаження системи травлення і протеїнову ферментацію в шлунково-кишковому тракті.

Престатери для поросят

Згодовування Престартери рекомендується почати з п’яти – семиденного віку. Дозу годування потрібно спочатку давати маленьку і поступово її збільшувати. Корм повинен задаватися близько 10 разів на день. Статистика показує, що за час вирощування на престатерах, а це приблизно вісім тижнів, на одного поросяти доводиться до десяти кілограм корму.

Престартерного годування сприяє стимуляції травних органів, допомагаючи здійснити більш м’який перехід на сухе годування. Також воно підвищує рівень перетравності і засвоєння, що пов’язано і використанням спеціальних елементів і технологічного процесу випуску кормів, вживання ферментів. Оброблене зерно теплом краще перетравлюється, ніж необроблене.

Престартерного корми сприяють кращому розвитку нормофлори кишечника. Речовини, що входять до ці корми, позитивно впливають на імунну систему. Як показує статистика, поросята народжуються зі слабкою імунною системою. Тому вони схильним різним хворобам шлунково-кишкового тракту. Тому і варто з самого початку їхнього життя привчити до добавкам і кормів, які будуть допомагати підвищити імунітет.

Престартерного корми допоможуть Вам запобігти загибелі значної частини стада. Крім усього іншого, престартера значно впливає на активне зростання і правильний розвиток свиней. Найбільшого приросту поросята отримують через мінімальні енергетично витрат при переході на престартер. Таке годування заощадить число з’їдаються кормів надалі.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Престатери для поросят