Сорт винограду “Віктор”

Столовий сорт винограду Віктор є гібридним. Він був отриманий в результаті схрещування. Для селекції були відібрані Кишмиш і Талісман. Його плоди відрізняються ранимий терміном дозрівання. З’являються стиглі ягоди вже на початку серпня. Повне дозрівання плодів настає на 100-105 день після розкриття нирок.

Сорт винограду Віктор

Рослина має велику силу росту. При цьому лоза відмінно визріває, приблизно на 2/3 довжини. Утворилися суцвіття добре запилюються. Присутні квітки, як з тичинками, так і з маточки.

Даний сорт винограду здатний пережити низькі температури. Йому не страшні морози в -23 градуса. Однак на зиму рослину необхідно вкривати. Для цього лозу укладають на землю, а зверху розміщують захисну плівку або агротканина.

Молоді черешки відрізняються здатністю добре вкорінюватися і утворювати потужну кореневу систему. Перед посадкою виноград необхідно вимочити і обрізати. Після того, як кущ був посаджений, грунт слід полити крапельним способом.

Фахівці рекомендують висаджувати сорт Віктор на глинистих грунтах. На подібних грунтах він відмінно приймається, розвивається і дає якісний урожай. Не слід садити цей вид на твердих суглинках. Крім того, він погано буде себе почувати на солончаках і вапняках.

Виноград Віктор вимагає за собою відходу, точно такого ж, як і за іншими іншими сортами. В якості профілактики необхідно виконувати обприскування рослини. Крім того, лозу слід своєчасно підв’язувати і позбавлятися від зайвих молодих пагонів.

Полив здійснюється в міру потреби. Кущ стійкий до різноманітних захворювань. Йому нестрашно сіра гниль, а також оїдіум і мілдью. Віктор іноді може дивуватися осами, але незначно. Гібридний сорт рідко страждає грибковими захворюваннями.

Сорт винограду Віктор

На одному кущі допускається утворення 30-35 нирок. При цьому число пагонів має становити приблизно 22-24 штуки. Також слід враховувати, що площа живлення винограду повинна становити 4-6 метрів квадратних ділянки. На сучку заміщення у цього сорту рекомендується залишати по 3-4 вічка, а на плодової лозі повинно залишатися близько 8-10 нирок.

Грона

У даного сорту винограду утворюються досить великі і об’ємні грона. Вони мають середню щільність. При цьому вага однієї кисті може досягати 600-1000 грамів. Іноді зустрічаються екземпляри, які важать до 1400 грамів. Крім того, не було помічено горошеніе ягід.

Плоди

У Віктора дозрівають великі ягоди. Кожна з них має овальну і злегка витягнуту форму. Також присутній загострений кінчик. Одна ягода може мати вагу від 9 грамів до 14 грамів. При цьому розміри плоду можуть бути від 34-42 міліметрів в довжину і 20-26 міліметрів в ширину.

Іноді зустрічаються ягоди до 60 міліметрів. Залежно від того де визрівала гроно винограду плоди можуть мати різний окрас. Найчастіше він коливається від жовто-рожевого до темного рожевого, а також може бути корисним або фіолетовим. Більш темні ягоди утворюються в тих місцях, куди більше потрапляє сонячних променів. Якщо плоди світлі, значить вони зріли в тіні.

За своїми смаковими якостями сорт Віктор ставлять на перше місце. Плоди мають приємний і гармонійним смаком. Ягоди мають тонку шкірку, яка під час їжі практично не відчувається. При цьому сама м’якоть дуже соковита, м’ясиста середньої щільності. З одного куща можна зібрати більше 6 кілограмів врожаю за умови правильного догляду. Збирати плоди слід на початку серпня. До середини місяця відбувається повне дозрівання грон.

Виноград Віктор цінується за відмінний товарний вигляд ягід. Він також прекрасно переносить транспортування.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Сорт винограду “Віктор”