Годування фазанів

Годування фазанів

Живильні речовини, в організмі фазанів, витрачаються з різною інтенсивністю: в залежності від сезону, стану здоров’я і змісту. Кормова суміш повинна бути ретельно збалансована, адже, при нестачі одних речовин, погіршується засвоєння інших. При складанні правильного раціону, потрібно враховувати основні вимоги. Він повинен задовольняти потреби птиці в поживних і мінеральних речовинах і вітамінах. Враховуються також, кліматичні умови і смакові пристрасті птиці. Тільки в цьому випадку, корм буде поїдати з полюванням, і не створить проблем в травній і видільної системах.

Обсяг корми розраховується з урахуванням місткості органів травлення, так як надлишок, і недолік їжі позначається однаково несприятливо на їх діяльності. Не варто скидати з рахунків те, що корми є найбільшою статтею витрат при утриманні фазанів, тому краще підбирати раціон з доступних за ціною кормів, звертаючи при цьому увагу на їх якість. При вольєрне утримання птиці, корм представляють вологі мішанки, які складаються їх кухонних відходів, комбікормів, зерна і бобових. Тваринні корми представлені сиром, фаршем їх комах і личинок, подрібнених овочів і зелені.

У період спокою, який триває з початку самостійності молодняку ​​до закінчення зими, їжа птахом споживається в меншій кількості, ніж під час розмноження. З кінця січня кормова норма збільшується і раціон змінюється. Частка зерна замінюється макухою і кістковим борошном. Добре додати відварені морква і картопля, а також збільшити кількість кальцію. Годування фазанів восени і взимку складається з кукурудзи, пшениці, макухи соняшнику, кісткової і рибного борошна і дріжджів.

У теплу пору року, приблизно, з квітня, в залежності від погоди, фазанів краще годувати тими ж кормами, лише у великих кількостях і з щоденним додаванням соняшникової олії. Пророщене зерно і зелень потрібно незалежно від сезону. При вольєрне утримання, частина корми птиці можуть добувати собі самостійно, природним шляхом. Це можуть бути, випадково потрапили у вольєр комахи, трав’яниста рослинність. Найчастіше, навколо годівниці сходять зерна, загублені птахом. Тому, добову норму завжди потрібно контролювати і переглядати при необхідності. Знижувати кількість корму потрібно тоді, коли фазани вибирають улюблену їжу, а решта залишається лежати в годівниці.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Годування фазанів