Годування нутрій

Годування нутрій

Нутрії вважають за краще харчуватися рослинною їжею. Оскільки вони неймовірно швидко звикають до людей, то їх можна покликати, і звірята візьмуть їжу прямо з рук. Не варто лише забувати про те, що нутрії досить сильні, тому можуть з легкістю переносити свої годівниці в те місце, в яке їм хочеться.

У природі ці звірки харчуються всілякими пагонами, а точніше соковитими їх частинами, а також країнами і листям. Вони їдять ті трави, які ростуть недалеко біля води. Дуже добре, якщо господарство знаходиться недалеко від водойми, на березі якого багато соковитої рослинності. В цьому випадку з початку весни і до кінця осені можна буде активно використовувати цю практично безкоштовну базу кормів, яка подарована самою природою.

Якщо нутрія важить 5 кілограмів, то їй на добу потрібно задавати від 1-го до 2-х кілограмів кормів природного походження. Частина тих рослин, які зрізані, тварини не поїдають. У природі нутрії їдять не тільки рослини, але і п’явок, беззубок, а також і ту рибу, яка загинула. Щоб розведення звірів було дійсно успішним, важливо їх годувати раціонально. Не можна недогодовувати або ж перегодовувати цих звірків, так як це зашкодить їхньому здоров’ю.

При кормлении животных необходимо обязательно учитывать не только то, сколько они весят, но и их возраст, а также и те условия, в которых они содержатся. Важно, чтобы упитанность каждого зверька была нормальной. Ни в коем случае нельзя, чтобы они худели, но и ожирение также вредно. Если зверь нормально упитанный, то в пахах всегда есть отложенный жир. Если же зверь мало двигается, то это является признаком того, что у него ожирение.

Важливо, щоб для годування нутрій використовувалися лише якісні корми. Особливо ретельно необхідно підходити до цього у випадку з тими самками, які чекають малюків. Влітку необхідно, щоб в харчуванні нутрій було 2/3 комбікормів і трохи менше третину трави. Також необхідно давати трохи таких кормів, які є білковими. Взимку потрібно згодовувати комбікорми, соковиті коренеплоди, сіно, а також корми, які за своїм походженням є тваринами.

Потрібно годувати тваринок двічі на добу. Третина всього раціону, розрахованого на добу, дається вранці, а решту – ввечері. Спочатку даються різні концентрати, а потім лише такі корми, які є соковиті, і лише в кінці – грубі. Важливо, щоб корм був свіжий, без цвілі, гнилі.

Коли у самок йде період підсосу, їх потрібно годувати три рази на добу. Таким же чином годують і молодняк. Тваринки відмінно їдять різні види зернових, бобових. Але не можна годувати їх тільки зерном, так як від цього звірятка можуть ожиріти. Важливо, щоб харчування було різноманітним.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Годування нутрій