Кури породи “Майстер Грей”

Кури породи Майстер Грей мають також назву Майстер Грін. Ці дві назви характеризують сірий колір в забарвленні птахів. Кури Розводяться як для яєчного виробництва, так і для отримання м’яса. Досить поширена порода в усьому світі, також її розводять і в нашій країні. Через своїх позитивних характеристик вона набирає все більшої популярності. Це порода виведена давно, точного часу немає.

Кури породи Майстер Грей

Особливості породи Майстер Грей:

Відносяться до м’ясо яєчної породі; Невибагливі: не вимагають особливих умов для утримання і температурних показників; Висока виживаність: курчата зберігаються на 98%; Шкаралупа світла, або бежева. Має високу щільність; Великі темпи зростання у вазі: до 21 дня – 460 грам, від 28 до 30 днів – 700 грам, в 35 днів – 1000 грам, на 43 день – 1350 1400 грам, 50 день – 1750 грам; Дорослі особини мають хорошу масу для розведення їх у м’ясному напрямку, так півень може досягати 6-7 кг, курка до 4 кг; Мають відмінними смаковими даними, м’ясо ніжне, соковите і нежирне; Першу кладку несучки починають в 4 місячної віці; Висока несучість: 300 яєць на рік; Міцне тіло, потужні лапи; Сережки, гребінь мають яскраво червоний або червоний відтінок; Колір: сірий-білий строкатий, з яскраво вираженим малюнком в області шиї, на тілі візерунок розмитий; Дають високі показники по зростанню маси і несучості, при клітинному утриманні; М’ясо використовується для приготування тушонки, яка володіє відмінними смаковими якостями, його можна віднести до дієтичних продуктів через мінімального вмісту жиру; Кури крупніше представниць інших порід; Дуже дружелюбна до людини, іноді використовується в якості домашнього вихованця; Дуже хороші квочки, дбайливо ставляться до курчат.

Кури породи Майстер Грей

Умови утримання.

Порода Майстер Грей не вимагає особливих умов, відмінно уживається з представниками інших порід, звичайними домашніми курми. Комфортно почувають себе як в загонах з маленьким площами, так і на відкритих просторах при вигулі, а також в вольєрне утримання. Не вимагає особливого раціону. У теплу пору харчується травою. Взимку основний корм становить комбікорм, зерно, кукурудза.

У зимовий період для кращої несучості приміщення, де міститися кури краще опалювати. Тоді кількість яєць буде значно вище. Для зміцнення кісткової тканини, необхідно додавати дрібно перемелені шкаралупу, попередньо висушену.

У приміщенні гнізда потрібно зручно розмістити, щоб кури не заважали один одному, не топтали яйця, а також не викльовують їх. Також Курчат годують запареним комбікормом, пшоняною кашею. Як і для будь-якої іншої породи необхідна постійна наявність свіжої, чистої води. Годівниці і поїлки краще закріплювати, щоб активні кури не могли їх перевернути.

Птахи не люблять бруд, вологість. Це може привести до захворювань. У приміщенні необхідно зробити хорошу вентиляцію, яка не дасть накопичуватися волозі і запаху, також остерігатися проникнення гризунів і лисиць. Вони відрізняються швидкими темпами зростання і додатком м’ясної маси. Якщо на вулиці тепло їх можна в 3 тижневий вік уже виводити у двір.

У першу добу курчата мають яскраву відмінну смужку сірого кольору на світлому фоні. Виживають практично всі. Своєю невибагливістю і не дорогим змістом повністю окупають їх розведення. Розводячи курей породи Майстер Грей, можна отримати хороший дохід за рахунок яєць і м’яса високої якості, яке можна використовувати для приготування багатьох страв.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Кури породи “Майстер Грей”