Інкубація яєць фазанів

Інкубація яєць фазанів

При неможливості або небажання природного висиджування яєць, їх поміщають в спеціальний інкубатор, який повинен містити всі необхідні прилади для контролю і виміру даних.

Завантаження інкубатора відбувається з таким розрахунком, щоб пташенята почали вилуплюються з ранку. При використанні декількох закладок, їх постачають етикетками із зазначенням дати і номера партії. Щоб отримати більш швидкий вихід на звичайний температурний режим, яйця для закладки не повинні мати температуру нижче 18 градусів тепла. В іншому випадку, на шкаралупі може утворитися конденсат. Після приміщення партії яєць в інкубатор, температура в ньому повинна підтримуватися на рівні +38 градусів, в подальшому її знижують на один градус.

Вологість в початковий період встановлюється на рівні 50%, в подальшому – 75-80%. Щоб нічого не переплутати, обов’язково потрібно заповнювати інкубаційний журнал. У ньому повинні міститися результати спостережень і показання контрольно-вимірювальних приладів. Дотримуючись оптимальний режим інкубації, гарантований вихід міцного молодняку ​​всього в кілька годин. Відхилення від заданих параметрів, загрожує затяжним вилуплення. Перед закладанням яєць на інкубацію, придатність яєць перевіряється за допомогою овоскопа, щоб відсіяти свідомо негідний матеріал. При відсутності даного приладу, яйця поміщаються на дерев’яний ящик або коробку, в яких роблять отвір трохи меншого розміру, ніж яйце. У тарі встановлюється лампа, а яйце укладається прямо на отвір, що дозволяє просвітити його вміст.

Наступний сеанс овоскопії проводиться після тижневого перебування яєць в інкубаторі. Яйця, з не зародком, знищуються. При початковому огляді, розмір зародка зовсім невеликий, але сітка кровоносних судин і биття серця видно неозброєним оком. Ближче до завершення інкубації, зародок, за умови нормального розвитку, виглядає, як щільне тіло, що займає трохи менше обсягу яйця.

Якщо придивитися, життєздатний ембріон рухає шиєю, а загиблий не рухається і спливає при огляді на овоскопі. Виводяться фазанята за 1-6 годин. Переносити їх з інкубатора в приміщення з обігрівачами дозволяється лише після того, як вони просохнуть, що відбувається в кілька годин. Найчастіше, птахівники висаджують молодняк в дерев’яні ящики на ніжках. Ящик повністю накривають лампою з абажуром, забезпечуючи температурний режим в 34-35 градусів.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Інкубація яєць фазанів