Як вибрати породу перепелів

Як вибрати породу перепелів

На сьогодні є три напрямки селекції перепелів: м’ясне, м’ясо-яєчне, яєчне напрямку. І всім тим людям, у яких з’явився інтерес до розведення перепелів, перш ніж зробити вибір на користь однієї з порід, варто дізнатися, до якого типу належить порода, а також які найважливіші відмітні риси розведення тієї чи іншої породи.

Сьогодні для розведення перепелів фермери використовують найрізноманітніші породи. Якщо в планах підприємця входить розведення птахів з метою отримання яєць, йому необхідно віддати перевагу англійській, японській, а також естонської породі. Саме ці породи мають найвищі показники несучості серед усіх порід.

Перепели вважаються примхливими птахами. Згідно наявними на сьогоднішній день даними, найменшою вимогливістю по відношенню змісту і найбільшою продуктивністю володіють перепела японської породи. Самки цієї породи відкладають яйця круглий рік.

У разі якщо потрібно завести перепела м’ясної спрямованості, рекомендується вибрати птахів породи фараон. За своїми розмірами ці птахи подвійно крупніше, ніж “японці”, проте вони виділяються низьким рівнем несучості. Крім того, вони пред’являють великі вимоги до умов утримання. Досвідчені перепеловоди вважають, що ростити 5 пар японських птахів легше, ніж одну пару птахів-фараонів.

Компромісним рішенням для розвідників, можуть стати перепела породи “Кайтавере”. Цей вид вийшов, завдяки методом схрещування японської породи і “Фараон”. Вага перепелів “Кайтавере” в півтора рази більше, ніж вага японських птахів.

Зміст

Перепели відносяться до категорії домашніх птахів. Вони надчутливі до температурних перепадів і зміні вологості, а це негативно впливає на рівень продуктивності птахів. Але при цьому, завдяки маленьким розмірам перепела, створення сприятливих для них умов можна вважати цілком нескладною справою.

Можна їх утримувати в компактних вольєрах і клітках. Клітки повинні відповідати двом критеріям: бути комфортними для перепелів і зручною в обслуговуванні. Для цих птахів вольєри можуть бути обладнані сіткою з металу, розбитою на індивідуальні малі осередки для однієї сім’ї перепелів, т. Е. 3-х самок і одного самця. Розводити перепелів дозволено як в квартирах, так і в підсобному господарстві.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Як вибрати породу перепелів