Сорт томатів “Цукровий бізон”

Сорт томатів Цукровий бізон

Томат сорту “Цукровий бізон” отримано шляхом народної селекції. Виведений він в першу чергу як салатний. Відрізняється щільною й однорідною м’якоттю і приголомшливим смаком. Великі плоди при правильному догляді дозрівають соковиті і м’ясисті. Гарний колір помідор часто використовується для декорування різних страв і в поєднанні з іншими яркоокрашеннимі овочами.

Цей сорт відноситься до середньостиглих, перший урожай можна отримати вже через 110 днів після посадки. Рослина висока, висота може досягати двох метрів. Помідори виростають великого розміру, а вага плода часом доходить до 350 гр. У розрізі можна побачити кілька камер з насінням. М’якоть м’ясиста, однорідна, насиченого рожево-малинового кольору. Розлом помідора демонструє цукрову м’якоть. Форма плоду серцевідная, що є відмінною рисою цього сорту від інших сортів.

Вирощувати помідори можна насіннєвим способом і розсадним. Найчастіше використовують розведення рослин за допомогою розсади. Висаджувати насіння потрібно вже в кінці лютого і до середини березня в спеціальні контейнери. Схожість насіння, як правило, висока, якщо купувати їх у перевірених виробників.

Грунт необхідно удобрити, рослина не любить кислий грунт. Вирощують розсаду зазвичай в два етапи. Спочатку насіння рядами висаджують у контейнери і вирощують до висоти 10 см. Щоб підтримати температуру грунту, злегка утрамбовану грунт накривають плівкою. Це дозволить збільшити схожість рослини.

Після викидання 1-2 повноцінних листових пластин рослини пересаджують в теплицю або окремі горщики. Пікірування дозволяє зміцнити кореневу систему і зробити помідори більш пристосованими до пересадки. Цей процес дозволяє отримати перший урожай на 2-3 тижні раніше встановленого терміну.

Пікірування зміцнює витривалість кореневої системи і зменшує сприйнятливість до незначного перепаду температур і різних захворювань. У теплиці розсада міцніє і вже після висаджується у відкритий грунт. Можна залишити помідори на колишньому місці, продовжуючи контролювати мікроклімат і не допускати перегрів повітря.

Перед посадкою розсаду слід загартувати. У грунт розсада висаджується траншейним методом, що забезпечить зручність при подальшому поливі. Приготовлені грядки краще залишити на кілька днів під паром. Грунт потрібно удобрити, дно лунки розпушити, щоб коренева система могла добре розростися.

Помідори вимагають постійного поливу, і в період дозрівання, і в період зав’язі. Збільшити врожайність допоможе пасинкування. Потрібно обламувати бічні пагони, але не слід пошкоджувати центральний стебло. Цей прийом дозволяє спрямувати всі життєві сили на плід, а не на розростання непотрібних відгалужень. Кущ виростає середнього розміру до 130 см.

Помідори можна підв’язати, що дозволить спростити догляд за рослиною, полегшити збір врожаю і забезпечити чистоту плодів. Найчастіше вирощують цей сорт без підв’язки, рослина не розстеляється по землі. Навіть важкі плоди триматися на гілках. Збирати врожай потрібно вчасно, перезрілі помідори гниють, на них утворюються спори цвілі, які заражають і рослина.

Сорт томатів Цукровий бізон

Помідори користуються великою популярністю в кулінарії. Відмінні смакові якості дозволяють використовувати їх для приготування салатів. Найчастіше вживаються в їжу в свіжому вигляді, а й у виробництві томатного соку і пасти плоди непогано себе зарекомендували. Найчастіше їх змішують з іншим сортом, тому що сік не має насичений червоний колір. Саме колір плодів і не дозволяє широко використовувати їх для промислового отримання пасти і соку.

Сорт томатів Цукровий бізон1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Сорт томатів “Цукровий бізон”