Сорт томатів “Золоте серце”

Сорт томатів Золоте серце

Основні властивості.

Якщо вас цікавлять томати, які чудово підходять для консервування, приготування соку, томатної пасти, салатів, і їх просто приємно їсти в городі протягом усього літа, заряджаючись вітамінами, то вам просто необхідно спробувати посадити на ділянці помідори, сорт “Золоте серце”.

Це ранньостиглий сорт помідорів, дозріває на восьмидесятих день з висаджування рослини в грунт. Кущі низькорослі, виростають не більше 70 см. Кущ рясний, на одній пензлику можуть виростати до п’яти – семи плодів. Дрібні листки густо покривають гілки і мають яскравий зелений колір. Суцвіття має проміжний тип.

Зрілі помідори мають соковитий, яскраво-оранжевий колір. Ну і форма даного плода, звичайно, оригінальна, серцеподібна, що зрозуміло з назви. За масою плоди досить великі, і можуть становити 100-120 гр. М’якоть у них м’ясиста і дуже соковита. Даний сорт має в своєму складі велику кількість корисного бета-каротину, це властивість робить його дієтичним овочем. Урожай цих томатів великий, і може скласти більше 7 кг за все з одного квадратного метра.

У садівників сорт “Золоте серце” завоювали любов, завдяки багатьом позитивним якостям, таким як раннє дозрівання плодів, привабливий зовнішній вигляд і яскравий окрас, стабільний і великий урожай, холодостійкість, хороша опірність різного роду грибків і хвороб, високий вміст в них бета-каротину і його дієтичні властивості. І звичайно смакові властивості мають не останнє значення, адже до всього вищепереліченого можна не додати прекрасний соковитий смак помідор “Золоте серце”.

Сорт томатів Золоте серце

Агротехніка

Помідори сорту “Золоте серце” підходять для вирощування, як у теплиці, так і у відритому грунті. Тільки в тепличних умовах кущі виростаю високим, до 1 метра. Посів насіння проводять в спеціальні човни до кінця лютого, а вже виросла розсаду висаджують в грунт, на вулицю або в теплицю в середині або наприкінці травня, щоб точно не було морозів. Формують ряди так, щоб інтервал між кущами виходив не менше тридцяти сантиметрів.

Вибирати місце для вирощування помідорів даного сорту потрібно звертати увагу на те, що в цьому місці проростало в минулі роки. Добре, якщо це були зелені культури або бобові, а в місцях, де раніше росли пасльонові культури, даний сорт буде погано себе почувати. Йому потрібна грунт слабкою кислотності або зовсім нейтральна земля.

Добрива вітаються мінеральні, такі як фосфорні, калійні або азотні. Це, наприклад перегній або компост, але тільки в невеликих кількостях, інакше таке добриво може просто спалити рослина. Бажано, перш ніж посадити рослину, провести обробку коренів слабким розчином з марганцівкою. Після обробки кущі акуратно, тримаючи у вертикальному положенні, висаджують в лунку, присипаючи їх коріння землею.

Полив теж потрібно здійснювати акуратно, тільки під корінь. Коли кущі підростуть, їх потрібно буде підв’язувати до спеціально встановлених кілочків, щоб плоди своєю вагою не ламали гілки і не лежали на підлозі, від цього вони швидко гниють.

Сорт томатів Золоте серце

В цілому сорт помідорів “Золоте серце” невибагливий, і вдячний. Так як при нескладному догляді (полив, підв’язка і прополка) дає хороший урожай (великі смачні плоди оригінальної форми і соковитого забарвлення). Та й плодів на кущі виростає багато, і вони досить швидко достигають прямо на корені.

Відгуки про даному сорті завжди хороші і луди, які спробували його раз, продовжують садити довгий час. І ще, він занесений до Державного реєстру РФ і рекомендується для зростання на присадибній ділянці, сад і город.

Спробуйте сорт “Золоте серце”, можливо, він стане і вашим улюбленцем.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Сорт томатів “Золоте серце”