Сорт томатів “Жираф”

Сорт томатів Жираф

Томати “жираф” – це пізньостиглий сорт, який досить стійкий до різних захворювань. Він відмінно підходить як для тривалого переміщення, так і для тривалого зберігання. Термін достигання приблизно 135 днів. Саджанці є індетермінатний – і тому все літо необхідно підв’язувати і пікірувати кущі. Жовто-оранжеві округлої форми томати можуть досягати 130г, вони відрізняються високими смаковими якостями, і ідеально підходять для консервації через щільної консистенції.

Агротехніка сорти томатів “жираф”:

Сівши насіння виробляють в останній декаді березня або в першій декаді квітня. Попередньо насіння необхідно знезаразити. Для цього їх опускають в 1% розчин марганцю (для отримання беруть 1г кристалів марганцівки на 100г води) на 15 хвилин. З плином часу в перебігу півгодини їх промивають у холодній проточній воді. Після чого відразу ж замочують на добу в будь-якому стимуляторе зростання.

Для загартовування набряклі насіння витримують протягом тижня при нульовій температурі, після чого їх злегка підв’ялюють і відразу ж сіють, роблячи відстані між рядами 5 см, а сеянцамі – 3 см. Після посіву насіння присипають тонким шаром грунтового субстрату і накривають поліетиленовою плівкою.

Як грунту можна використовувати як покупної субстрат, який необхідно попередньо прожарити, так і самостійно приготовану суміш. Для цього беруть городню землю і перегній у співвідношенні 1: 1, додають по 15г сечовини і калію хлористого, 50г суперфосфату і склянки деревної золи. У фазі двох справжніх листочків проводять першу пікіровку.

Сорт томатів Жираф

Кожні 2-3 тижні саджанці удобрюють комплексним мінеральним добривом. За тиждень до пересадки у відкритий грунт розсаду необхідно загартувати. При цьому не варто залишати на сонці, інакше сіянці можуть погоріти. В середині травня виробляють висадку в тимчасові укриття, а у відкритий грунт в середині червня за схемою 50 * 60см. Ділянка під посадку томатів починають готувати ще з весни. Для цього в землю додають добрива, дозування яких залежить від родючості грунту, і може коливатися від 3 до 10 кг на м.

Гній і компост вносять восени, а перегній безпосередньо перед посадкою. Непереросшую розсаду висаджують вертикально заглубляя так, щоб до першого листочка було близько 6 см. Яка переросла або витягнувся розсаду садять з нахилом, 2 нижніх листа при цьому видаляють. Догляд за томатами полягає в їх поливі, підгодівлі, пікіровки, боротьбі з паразитами і захворюваннями.

Поливати сіянець необхідно під корінь так, один раз в п’ять днів. Необхідно проводити розпушування землі після поливу. Після вкорінення саджанець необхідно підв’язати до кілочків. За сезон необхідно провести три підгодівлі томатів (через 10 днів після посадки, під час цвітіння і плодоутворення).

Сорт томатів “жираф” необхідно пасинкувати, коли пасинки досягають 6-8 сантиметрів. Їх необхідно акуратно зрізати, щоб уникнути додаткових механічних пошкоджень. Пасинкування необхідно проводити регулярно. Над суцвіттям необхідно залишити 2 листи і видалити точку росту – саме за їх рахунок буде йти розвиток плодів на кисті.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Сорт томатів “Жираф”