Сорт томатів “Ультраскоростиглий”

Сорт томатів Ультраскоростиглий

Зазвичай на ділянці вирощують сорти помідорів з різним терміном дозрівання. Ранні сорти користуються великою популярністю, кожному городникові хочеться якомога швидше поласувати домашніми помідорами зі своєю грядки.

Томат сорту “Ультраскоростиглий” відповідає всім нормам томата з раннім терміном дозрівання. Перші дозрілі плоди можна знімати через 80 днів після схожості. Це хороший показник для раннього сорту.

Рослина просте, кожне суцвіття містить до 8 плодів. Сорт стійкий до різних захворювань і гнилі. Томат показує високу врожайність, як у відкритому грунті, так і в теплиці. Стійко переносить непрості кліматичні умови, а так само посуху і підвищену вологість. У догляді томат не примхливий, не вимагає додаткової обробки хімічними реагентами.

Вирощувати рослини можна насіннєвим і розсадним способом. Найчастіше використовують для посадки розсаду. Процес вирощування для подальшої висадки в грунт здійснюється в кілька етапів. У березні насіння висівають в спеціальні контейнери в удобрений грунт. Щоб зберегти постійну температуру грунту, контейнер можна накрити плівкою. Після здійснюється пікіровка, як тільки рослина викине два повноцінних листка.

Пікірувати можна в окремі горщики або відразу в теплицю. Це зміцнить витривалість томатів і поліпшить процес адаптації при пересадці. У відкритий грунт посадку потрібно здійснювати, коли не існує загроза заморозків, рослина вразливе до різких знижень температур.

Рекомендується перед висадкою розсаду томата попередньо загартувати, днів за 10 до посадки. У грунт помідори можна висаджувати в лунки або траншеї. Траншеї в подальшому більш зручні при поливі. Не варто розташовувати рослини густо, це призведе до врожайності дрібних плодів, відстань між кущами має бути не менше 40 см. Цей сорт не примхливий і чудово плодоносить як у тіні, так і на сонце. Безумовно, в затемнених місцях визрівання не буде швидким. Поливати необхідно регулярно, як в період зав’язі, так і в період визрівання.

Грунт слід розпушувати, неприпустимо утворення щільної кірки, коренева система повинна отримувати кисень. Удобрювати помідори необхідно, вони мають потребу в калійних добривах. Підв’язка куща полегшить збір врожаю і виключить забруднення плодів. Кущі потрібно періодично пасинкувати, це дозволить спрямувати всі життєві сили рослини на плід, а не на стебло. Краще вибрати ділянку під посадку, де росли бобові культури, морква або цибуля.

Сорт томатів Ультраскоростиглий

Сорт відрізняється врожайністю, в теплицях можна зняти до 15 кг соковитих плодів з 1 кв. м. Помідори мають сферичну форму насиченого червоного кольору. М’якоть щільна і однорідна, шкірка гладка, глянсова. Середня вага помідора становить 120 гр.

У період дозрівання плоди визрівають “колективно”, що дозволяє вже при першому зборі отримати значну кількість соковитих помідорів. Смак плодів приємний, свіжий і ярковираженний. Помідори прекрасно підходять для приготування салатів і для засолювання. З плодів отримують сік відмінної якості.

Невеликий розмір помідора і форма добре підходить для консервування в банках. Шкірочка плодів добре переносить термічну обробку і не тріскається, помідор зберігає форму. Щільна м’якоть дозволяє транспортувати помідори на великі відстані.

Зберігаються плоди добре, при відсутності перепадів температур довгий час зберігають свої смакові якості. Великий вміст каротину в плодах робить томати корисними і навіть обов’язковими для вживання в їжу. Томат містить достатню кількість аскорбінової кислоти, вітаміну В і А.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Сорт томатів “Ультраскоростиглий”