Сорт томатів “Цукор коричневий”

Основні відомості

“Цукор коричневий” є одним із сортів чорноплідної томатів. На смак солодкуваті, м’якоть м’ясиста, вони чудово підійдуть для салатів і вживання в свіжому вигляді. Для засолювання теж можна використовувати, форма дуже зручна для цього, невелика і акуратна, практично зовсім кругла, а колір виходить дуже оригінальний, темно-коричневий і смачний шоколадний колір. Також добре підійдуть для приготування соків і кетчупів, так як плоди досить соковиті, а часом і водянисті, але при цьому ніжні і смачні.

У свіжих томатів цього сорту в дозрілому стані колір теж темний, майже шоколадний, а рівна глянсова поверхню помідор надає йому ще й приємний блиск. Вживати їх у свіжому вигляді, прямо з грядки, природно помитими, дуже люблять діти, адже вони виправдовують свою назву і мають дуже солодкий смак.

Сорт томатів Цукор коричневий

Дуже великим плюсом даного сорту є його холодостійкість. Помідори сорту “Цукор коричневий” відносять до середньопізніх томатам (від сходів до появи і дозрівання плодів необхідно приблизно 115-120 днів). І тому зростання великої частини плодів припадає на осінь, але навіть при настанні морозів, помідори продовжують рости і дозрівати, при цьому листя вже може замерзнути і поникнути, а помідори все одно відчувають себе досить добре і дозарюють.

Є і ще одна чудова властивість даних томатів. Вони дуже корисні для здоров’я. У них міститься дуже багато антиоксидантів. Їх навіть деколи називають “молодильні яблуками”! Вони мають противірусну і протиракову дію. Уповільнюють процеси старіння організму і навіть сприяють збільшенню чоловічої сили! Всі перераховані властивості в максимальній кількості містяться в свіжих плодах, тому з лікувальною метою дані томати потрібно використовувати в сирому вигляді або у вигляді приготовленого з них соку.

Рослину можна висаджувати як в теплицю, так і у відкритий грунт. Якщо висадити його у відкритому грунті, то воно може вирости тільки до 1,5 метрів або навіть менше. У відкритому грунті відчуває себе добре, адже зовсім не боїться морозів. А ось в теплиці потребує підв’язування, так як витягується досить високо і може досягати 2-х метрів.

Маса плодів невелика, і становить в середньому 100 грам. При цьому даний сорт має не поганий врожайністю, з одного метра квадратного можна отримати від 6 до 10кг.

Сорт томатів Цукор коричневий

Агротехніка

Посів насіння для отримання розсади проводиться за 60-70 днів перед висадкою її у відкритий грунт або теплицю. Сама відповідна температура для проростання насіння становить від 23 до 25 градусів, при такій же температурі рослина добре росте і плодоносить.

Для того, щоб процес проростання проходив швидше, а також з метою зміцнення рослини і поліпшення зав’язі можна скористатися спеціальними стимулюючими розвиток препаратами. В цілому, даний сорт томатів дуже любить добрива і різні прикормки. Добре підходять для цих цілей комплексні мінеральні добрива.

Рослини потребують підв’язки до спеціальних кілочків, так як виростають досить високими. Також періодично необхідно видаляти пасинки і формувати кущі. За допомогою регулювання кількості кистей і самих плодів на цих кистях, при бажанні, можна домогтися отримання досить великих плодів.

На одному квадратному метрі можна розмістити до з-х кісткової і отримати з них, як уже зазначалося, урожай в 7-10кг.

Звичайно, обов’язковий регулярний полив рослин, бажано під корінь, прополка і розпушування землі. Всі ці процедури благотворно позначаються на зростанні і розвитку плодів, тому ними не можна нехтувати, якщо ви бажаєте отримувати хороший урожай.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Сорт томатів “Цукор коричневий”