Сорт винограду “Кардинал”

Виноградний сорт Кардинал прийнято вважати столовим. Зростає він у багатьох країнах Європи. Сама рослина має світло-зелене листя на молодих ще невизревшіх відростках. Опушения вони не мають.

На кінцях присутній слабкий бронзовий забарвлення. Листя мають середню рассеченность. При цьому вони досить великі і відрізняються округлої формою. На дотик вони гладкі, рідко бувають хвилястими. Крім того, присутній черешковая виїмка, яка є відкритою.

Сорт винограду Кардинал

Визріла лоза забарвлюється в яскраво-коричневий відтінок. У період цвітіння на кущі утворюються квіти з добре розвиненими тичинками і маточки. З моменту, коли з’являються перші листя і до повного дозрівання врожаю проходить приблизно 121 день. Таким чином, стиглі плоди можна збирати вже в середині серпня.

У винограду Кардинал кущі середньорослі. При цьому молоді пагони визрівають досить добре.

Сорт винограду Кардинал

Проблемою при вирощуванні Кардинала стане його нестійкість до різних захворювань. Він часто піддається бактеріального раку. Крім того, його нерідко пошкоджує сіра гниль, а також мілдью і оїдіум.

Якщо в період цвітіння винограду присутні несприятливі погодні умови, це може позначитися на стані майбутнього врожаю. Деякі квітки можуть обсипатися, а ягоди можуть піддатися горошенія. Через це сильно постраждає товарний вигляд плодів. Адже в одній грона може залишитися по кілька хороших ягід.

Даний сорт не терпить морози і заморозки. Через це плоди в кистях починають дозрівати нерівномірно. Перед зимовими зниженнями температури рослина необхідно ретельно вкрити, щоб воно не підмерзло. У промислових цілях вирощувати Кардинал фахівці рекомендують тільки в районах з теплим кліматом. Цей вид непогано приживається в південних і південно-західних зонах. Виноград слід висаджувати на багаті поживними речовинами грунту. Він добре себе почуває в суглинках і супіщаних грунтах. Головне, підібрати для рослини добре освітлену ділянку.

Для багатого врожаю рослина необхідно своєчасно обрізати. Слід залишати на ньому до 30 нирок. При цьому кількість плодоносних пагонів має становити 13-16 штук.

Грона

У сорту Кардинал утворюються досить великі кисті. Як правило, вони мають циліндричну, трохи конічної форми. При цьому сама гроно пухка. Зустрічаються кисті довгою 19-28 сантиметрів, а в ширину вони можуть бути від 13 до 19 сантиметрів. Довжина ніжки становить 6-8 сантиметрів. Вона має зелене забарвлення. Одна гроно може важити 340-510 грамів.

Ягоди

У винограду стиглі плоди мають великий розмір. Одна велика ягода може бути 18-23 міліметра завширшки і 21-29 міліметрів в довжину. Однак якщо виконувати належний догляд за Кардиналом розміри плодів можуть бути набагато більше.

Форма ягід кругла, зрідка овальна. При цьому присутня деяка скошенность вершини. Дозрілі плоди пофарбовані в червоно-фіолетовий колір. Також є восковий наліт, який надає їм димчастий відтінок. Близько 100 ягід можуть важити 600-700 грамів.

М’якоть у винограду має біло-зелене забарвлення. Вона м’ясиста і дуже соковита, трохи хрустка. Плоди мають легким мускатним ароматом. На смак вони досить приємні. У кожній ягоді можна виявити від 2 до 4 кісточок. Шкірочка, яка покриває м’якоть дуже товста, але легко може лопнути.

Зірвані грона можуть пролежати довгий час в прохолодному приміщенні. Нерідко Кардинал вирощують для комерційних цілей. Так як він відмінно переносить транспортування на далекі відстані і при цьому зберігає свій привабливий товарний вигляд.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Сорт винограду “Кардинал”