Сорт томатів “Орлине серце”

Основні відомості.

Томати “Орлине серце” дуже часто отримують позитивні відгуки. Вони красиві на вигляд, ніжного малиново – рожевого кольору. Формою схожі на сорт “Волове серце”, але плоть їх м’якше і соковитіше. Плоди дуже великі, в середньому 600-800г, можуть досягати і кілограма. Таким помідором може наїстися вся сім’я, і ​​його вистачить на цілий салат!

Сорт томатів Орлине серце

Сорт відносять до високоросла типу, його кущі заввишки досягають 170см, а часом і вище, стебла потужні. Такі кущі можна використовувати для отримання живоплоту.

Листя у кущів цих томатів середнього розміру, зеленого кольору. Суцвіття прості. Перші суцвіття зароджуються після 7-го листка, а наступні з інтервалом в 1-2 листка. Плоди серцеподібної форми, трохи ребристі, дуже м’ясисті і соковиті, але при цьому не водянисті. Незрілі плоди мають світло-зелений колір, а у стиглих плодів колір малиновий. Кількість гнізд у плода становить 3 або 4.

Ця рослина добре переносить негоду і рідко хворіє, стійке до грибкових захворювань. Смак у них дуже солодкий, ідеально підходить для вживання в їжу в сирому вигляді і для приготування свіжих салатів. Шкірочка досить щільна, гладка, рідко тріскається і тому плоди довго не псуються, залишаються цілими, красивими і смачними. За дозріванню є середньостиглих томатом, але з рожевоплідний встигає одним з перших.

Урожайність у “Орлиного серця” висока, причому і самі плоди великі. З одного метра квадратного можна зібрати до 8, а часом і 13кг.

Сорт томатів Орлине серце

Агротехніка

Посів насіння проводиться в березні місяці, або навіть в перших числах квітня, в спеціальні горщики на глибину до 1 см. Для того щоб насіння проростали швидше, можна скористатися спеціальними стимуляторами росту, ними ж можна користуватися і на етапі формування зав’язі і росту плодів, та й просто для зміцнення і розвитку рослини на будь-якому етапі. Це благотворно позначиться на якості та кількості врожаю.

Пікірувати потрібно при появі 1-2 справжніх листків. Підрослу розсаду бажано підгодувати до висаджування 2 рази, повними комплексами добрив. За тиждень або днів 10 до висадки розсади її потрібно загартувати.

Висадку виробляти можна не раніше, ніж через 55-70 днів після посіву, і обов’язково під час, коли вже немає загрози появи заморозків. Але це у відкритий грунт, а при висаджуванні в теплиці або під укривние плівки можна використовувати і 40 денну розсаду. В цілому, такий сорт томатів любить тепличну атмосферу і краще в ній плодоносить, але і на свіжому повітрі почуває себе добре.

Схему посадки краще використовувати простору, з інтервалом 70 на 40см, щоб було достатньо місця, повітря і світла для плодів, і з таким інтервалом за ними простіше доглядати. Адже даний сорт вимагає підв’язки до спеціальних прутів, кущі потрібно формувати, купірувати і прибирати пасинки, тільки тоді рослина дасть добрі плоди і великий урожай. За такою схемою мусить виходити, що на одному квадратному метрі буде розташовуватися до 2-х рослин.

Обов’язково потрібно регулярно поливати томати, бажано під корінь, щоб вода не залишалася на листках, і не створювала умов для опіків при потраплянні сонячних променів. За час вегетації бажано повести дві або три підгодівлі також мінеральними комплексними добривами. І звичайно періодично проводити прополку і розпушування грунту. Ідеальна температура для вирощування даного сорту томатів становить від 23 до 25 градусів.

Сорт “Орлине серце” невибагливий і може вирощуватися в багатьох областях нашої Батьківщини. Багато садівники, які вже оцінили всі плюси даного сорту, продовжують вирощувати його на своїй ділянці.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Сорт томатів “Орлине серце”