Сорт томатів “Де Барао гігант”

Сорт томатів де Барао гігант знаком всім городникам, його саджанці потужні і високорослі, а високі смакові якості не мають собі рівних. Томат “Де Барао гігант” досить невибагливий у вирощуванні і стійкий до різних захворювань, холодостійкий і тіньовитривалий сорт. Від сходів сіянців до дозрівання проходить близько 120 днів. Цей сорт індетермінатний, і тому висота куща може доходити до трьох метрів. Великі плоди, за зовнішнім виглядом нагадують сливу, варіюються вагою до 1 кг. В одній руці знаходиться до 12 плодів.

Сорт томатів Де Барао гігант

Щільні червоні томати мають зелену пляму в районі цветоножки. Урожайність сорту становить близько 6,4 кг / м. Підходять не тільки для вживання в свіжому вигляді, але і для консервування. Найбільш врожайним кущ стає при формуванні двох стебел. А при хороших умовах вирощуванні врожайність з 1 куща може доходити до 25 кг.

Переваг у цього сорту не так багато, але вони досить істотні: 1. висока врожайність; 2. високі смакові якості; 3. плоди підходять до цільноплідного консервування.

Вирощування томатів цього сорту нескладне, і з цим впоратися навіть початківець садівник. Насіння для майбутньої розсади сіють в першій декаді березня. В якості поживного грунту ідеально підійде в співвідношенні 1: 1 городня грунт і гній або листовий перегній. Всі складові бажано брати розсипчасті. В поживну суміш необхідно додати по 15г сечовини і хлористого калію, стакан золи і 50г суперфосфату. Всю суміш необхідно добре перемішати і висипати в ємність для посадки.

Перед посадкою насіння бажано витримати в розчині соді (1 чайна ложка на 1 літр води) протягом години – після закінчення часу спливли насіння необхідно видалити, а решту використовувати як посівний матеріал. Насіння висівають так, щоб між рядами відстань було 5 см, а між майбутніми сіянцями 3 см. І присипають шаром суміші в 5мм. Насіння поливають слабким розчином марганцівки, який злегка підігрівають. Для поливу бажано використовувати чайну ложку – це врятує насіння від розмивання.

Для збереження необхідного температурного режиму та вологості ємності накривають поліетиленовою плівкою і ставлять на світле місце. У перші десять днів проростають сіянці, які необхідно проливати водою раз в два дні. Після появи перших справжніх двох листочків, саджанці пікірують в стаканчики. Перед пікіруванням розсаду необхідно ретельно пролити водою і брати сіянець разом з грудочкою землі, що значно знижує можливість пошкодження кореневої системи і сприяють кращому приживанню на новому місці.

Сорт томатів Де Барао гігант Підживлення саджанців проводитися через десять днів. При встановленні теплої погоди, високорослі сіянці переносять на вулицю для загартовування. Ні в якому разі не можна залишати саджанці на сонці – інакше розсада може погоріти. У закритий грунт сіянці пересаджують в останню декаду квітня – днем ​​його тримають відкритим, а на ніч закривають.

У відкритий грунт культуру пересаджують в кінці травня за схемою 50 * 50см – кожне гніздо проливається водою, але необхідно стежити потім, щоб вода не змила рослина. Займатися пасинкуванням помідорів цього сорту необхідно все літо, цвісти саджанці будуть аж до осені, а плодоносити за умови теплої осені до жовтня. Категорично забороняється садити після перцю, фізалісу, картоплі або баклажана. Ділянка для цього сорту томатів повинен бути сонячним і захищеним від вітрів. Ідеальним грунтом для посіву є суглинок з додаванням органічний добрив..1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Сорт томатів “Де Барао гігант”