Сорт огірків “Герман”

Сорт огірків Герман

Сучасний ринок пропонує великий асортимент сортів огірків, в такому виборі можна легко заплутатися. Часом гарний урожай абсолютно не годиться для засолювання.

Краще зупинити свій вибір на огірках, які пристосовані до кліматичних умов, прості у вирощуванні і стійкі до різних грибкових захворювань. Догляд за рослиною не відніме багато сил і не вимагає додаткових спеціальних знань.

Огірки сорту “Герман” можна вирощувати як у відкритому грунті, так і в теплицях або парниках. Лист рослини середній і має насичений зелений колір. Пластина листа вспученная, місцями зморшкувата, край нерівний і хвилеподібний.

Рослина високоросла, але ця особливість дозволяє з легкістю здійснювати догляд за ним. Зав’язь огірків опущена і нерівна. Молодий плід має циліндричну форму, огірок витягнуть. Поверхня шкірки нерівна, смак огірка не містить гірких ноток.

Свіжі плоди хрусткі, відмінно підійдуть для салату. Маса плоду в середньому становить близько 40 грам, а довжина не більше десяти сантиметрів. Це ідеальний розмір для консервування і для продажу. Плоди при правильному зборі врожаю не переростають. Дозрівають огірки рано, а висока врожайність робить сорт затребуваним. Рослина самозапильні, утворюючи по сім зав’язей на одному вузлі.

Для огірків цього сорту необхідна хороша освітленість, недолік сонячних променів порушить процес фотосинтезу, листя почнуть сохнути, а зав’язь опадати.

Сорт огірків Герман

Щоб виростити огірки можна використовувати насіннєвий метод або рассадний. Щоб насіння добре зійшли, необхідний прогрів землі. Таким способом виростити огірки можна під плівкою, як в теплиці, так і в парнику.

Садити насіння можна в лунки або вузькі борозенки. Перед посадкою землю потрібно удобрити і змішати з піском і торфом. Глибина рядів повинна бути не менше двох сантиметрів. Викладати насіння потрібно в зволожений грунт, що дозволить підвищити схожість. Можна перед посадкою насіння замочити у воді на кілька годин, якщо вони попередньо не оброблені фунгіцидом.

Для вирощування розсади необхідно близько 30 днів. Садити насіння можна в окремі невеликі ящики, з подальшим пікіруванням в горщики. Для того щоб рослина добре виросло і зміцніло необхідно постійно підтримувати оптимальну температуру не нижче 15 град. Як тільки рослина викине 2-3 листочка, то розсаду можна висаджувати в грунт.

Доглядати за огірками нескладно, потрібно лише вчасно здійснювати полив і періодично удобрювати грунт. Поливати необхідно теплою водою, добриво також потрібно вносити з рідиною. Попередньо воду для поливу відстоювати.

Сорт має стійкість до вірусних захворювань і відрізняється високою врожайністю при правильному догляді. Цей сорт є гібридом класичного корнішона, використовується не тільки для салату, але і для консервації. Можна забути про поганий врожайності, на запилення рослини не впливають погодні умови.

Сорт ідеально підходить для Південного регіону, якщо вирощувати у відкритому грунті. У місцевості з більш холодним кліматом можна використовувати теплицю. Плодоносити рослина починає через 35 днів після висадки при правильному догляді. Тепличні огірки вже можна знімати до середини весни.

Огірочки при регулярному поливі дозрівають соковиті, гіркоту повністю відсутня, що виключає процес вимочування. Цей недолік видалений у гібрида на генетичному рівні. Пагони гнучкі і, незважаючи на значну довжину, утримують значний урожай. Краще дозволити рослині вільно плентатися по вертикалі, це полегшить догляд і збір урожаю. Таке прийом виключить налипання грунту на огірки і впорядкує грядки.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Сорт огірків “Герман”