Сорт огірків “Кураж”

Сорт огірків Кураж

Вважається, що огірок – овоч малокорисних, адже він більш, ніж на 90% складається з води. Однак, саме огіркова вода володіє магічними властивостями. Вона легко втамовує спрагу, наповнює організм необхідними речовинами і навіть знімає набряк у вагітних жінок. Та й крім неї до складу входить безліч мікроелементів, які благотворно впливають на наше здоров’я.

І все ж, городники вирощують огірки, скоріше, через їх прекрасних смакових якостей. Огірок люблять майже всі, завжди і в будь-якому вигляді. Ось чому селекціонери не втомлюються виводити все нові сорти, які відповідають самим прискіпливим вимогам овочівників.

Одним з таких сортів є Кураж.

Характеристика сорту

Сорт є скоростиглий, самозапилюватися гібрид.

У районах, де погода стоїть тепла і сонячних днів дуже багато, сорт можна висаджувати і в незахищений грунт, а ось на більшій частині Росії, де клімат не відрізняється стабільною спекою, рекомендується вирощувати в теплицях.

Рослина індетермінантна, тобто, його висота, практично, не обмежена. Має багату облиственность і безліч бічних відростків, тому Кураж рекомендовано формувати. Найчастіше, його ведуть в одне стебло, щоб не розпорошувати сили на безліч батогів з маленькими плодами.

В одному вузлі головного втечі утворюється 2 – 4 плоду, а на бічних пагонах 5-8. Одна рослина може виношувати одночасно до 30 плодів.

Сам плід може досягати 15 см в довжину, а вага, часто, перевищує 130 гр.

Плоди мають рівний, зелений колір, насіння м’якоті дрібні, сама м’якоть світла. Характерно і те, що навіть після термічної обробки (в процесі консервації), огірки зберігають свій колір. Плід має опушення.

Сорт має дуже приємний смак – ароматний, соковитий, трохи солодкуватий. Для того, щоб огірок не мав гіркого присмаку, йому потрібен своєчасний полив, тоді смакові якості не зіпсуються.

Щоб підвищити урожай, потрібно знімати огірки, як тільки вони досягли в довжину 10 см. Тоді рослина почне формувати нові плоди. Так, один кущ може порадувати урожаєм в 18 кг. огірків.

Догляд

Сорт огірків Кураж

Як і будь-яке культурне рослина, сорт Кураж вимагає до себе певного уваги.

Першою вимогою для цієї культури є полив. Огірки люблять вологий грунт, але не мокру, при надлишковому поливі рослина починає гнити.

Вода для поливу повинна братися з прогрітих резервуарів. Прохолодна вода призводить до зупинки росту і різних захворювань рослини.

Недостатній полив псує смак плоду гіркотою, а тривала посуха згубна для всього куща.

Якщо немає дощів, то кущ поливають один раз в 4-5 днів. Коли ж на рослині з’являються квітки, полив слід збільшити до 1 разу на 2 дні.

Оскільки рослина дуже висока і не може тримати свої батоги, його підв’язують. У підв’язати вигляді огірок отримує більше світла, краще прогрівається, і зменшуються захворювання.

Обов’язково слід проводити прополку і розпушування цього овоча. Це треба робити акуратно, щоб не пошкодити коріння.

Такому високому і великоплідні рослині може не вистачати просто удобреному грунту, тому його обов’язково догодовують.

Підживлення дають три рази – перед розпусканням квіток, в період цвітіння і в момент дозрівання плодів.

Дуже рекомендована прищипка. Щоб зібрані огірки були приємної зовнішності, рівненькі, великі і за смаковими якостями не робилися гірше, кущу потрібно Формування або прищіпка. Тобто, після того, як на основному кущі з’явилося 5-6 справжніх листків, верхівку цього стебла акуратно удаляют – прищипують. А так же, видаляють всі зайві пагони в пазухах листків.

У випадках, коли цим нехтують, з зародкових пагонів збоку формуються неповноцінні, дрібні плоди неправильної форми, які будуть витягати з рослини поживні речовини.

Ретельний догляд не складний, важливо його проводити регулярно. І тоді Кураж віддячити старанних господарів розкішним урожаєм міцних, рівних, смачних огірочків.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Сорт огірків “Кураж”