Сорт томатів “Кавуновий”

Сорт томатів Кавуновий

Основні відомості.

Томат “Кавуновий” дуже смачний помідор, з оригінальним забарвленням по типу кавуна, в смужку. За кольором їх можна віднести до підлоги – чорним сортам, так як колір його варіює від темно червоного до бурого, майже чорного кольору.

Листя у рослини середнього розміру і соковитого зеленого кольору. Суцвіття звичайні, закладка першого суцвіття відбувається після появи 8-9 листків, і продовжує з’являтися з інтервалом в 3-4 листка. Плодоніжка має зчленування. Кількість гнізд зазвичай становить 3-5, інколи і більше.

Томати “Кавунові” відносять до високорослим сортам, і в цьому його плюси. При вирощуванні по вертикалі збільшується площа для зростання великої кількості плодів. Кращий доступ до світла і повітрю у всіх плодів, це збільшує їх опірність до грибкових захворювань. При вертикальному розташуванні плоди набагато рідше стосуються землі, а значить, менше гниють і довше зберігаються.

За формою плоди круглі і трохи приплюснуті зверху. Верхня частина її і ребриста. Усередині мають багато камер і багато насіння. М’якоть м’ясиста, соковита і дуже смачна. Чудово підходить для приготування свіжих салатів, надає їм приємний аромат свіжих томатів, і робить салат солодшим і смачним. Маса одного плоду в основному становить 130-150г. Плоди не дуже великі, але дуже смачні. А врожайність одного куща досягає 3-3,5кг, а часом і до 5 кг, що є вельми гідним показником.

Великим плюсом можна вважати їх здатність дозрівати відразу декількома плода з кисті і при цьому зберігати плоди довгий час. Плодоносить дуже довго, варто їм тільки почати дозрівати і далі, до самих морозів ви будете з помідорами, сорт “Кавуновий” вам це забезпечить. Це особливо приємно, коли осінній город починає порожніти, а свіжі помідори цього сорту мають чудовий смак, і продовжують вас радувати.

Сорт томатів Кавуновий

Агротехніка

Даний сорт томатів відмінно підходить до вирощування в відкритому грунті, а також під плівковим укриттям або теплиці. Сорт середньостиглий, йому необхідно близько 110 днів від сходів до плодоношення і дозрівання плодів. Посів насіння слід проводити на початку березня місяця, а висадка її в теплицю проводиться в травні місяці. Висадка можлива і в кінці квітня, за умови, що місяць був теплий, але не раніше, ніж після закінчення 40 днів від посіву.

Перед висадкою, приблизно за два тижні, добре б загартувати розсаду, знизивши температуру в приміщенні, де знаходиться розсада до 19 градусів вдень і 17 градусів вночі. Висаджувати бажано за схемою 40см на 60см, для забезпечення достатнього простору для росту рослини. І краще, якщо розсада буде розташовуватися в шаховому порядку, щоб був доступ стеблах для зручності підв’язки і збору врожаю. Їх акуратно виймають з горщиків і з невеликою кількістю землі опускають в підготовлену лунку.

Поливати томати необхідно в грунт, уникаючи попадання води на листя, в іншому випадку це може завдати листі опіки. Необхідне проведення пікіровки після появи першого, але справжнього листка. Найбільш підійде для цих томатів теплиця з плівки або стільникового карбонату.

Сорт томатів Кавуновий

Рослина для зростання в теплиці формується шляхом залишення одного стебла, при цьому регулярно видаляються всі пасинки, і звичайно підв’язують кущі до спеціальній опорі, адже його зростання складає від півтора до двох метрів. При цьому ще необхідно по закінченню вегетації прищипувати кордон зростання. Якщо ви будете періодично поливати, розпушувати грунт і виробляти своєчасну прополку, то помідори сорту “Кавуновий” будуть радувати вас своїми плодами до самих морозів.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Сорт томатів “Кавуновий”