Сорт огірків “Маша”

Сорт огірків Маша

Популярністю серед садівників користуються сорти огірків, які самозапилюються, рано плодоносять і годяться для засолювання. Такими характеристиками володіє і сорт “Маша”. Цей сорт яскравий представник гібрида корнішона. Огірки показують високу врожайність як в теплицях і парниках, так і у відкритому грунті.

Рослина самозапилюється, не вимагає штучного запилення. Плодоносять рослини в період весни і літа, все залежить від температури, в південних регіонах врожайність більш тривала, але і в теплиці можна отримати непогану плодоношення. Недолік світла значно скорочує кількість зав’язі на кущі. Скорочення світлового дня безпосередньо впливає на плодоношення. Цей сорт стійкий до хвороб, стійко переносять незначні зміни в погоді.

Показник врожайності сорту високий, кожен вузол має не менше 6 зав’язей. Дозрівання плодів відбувається практично одночасно, при сприятливій температурі перший урожай можна отримати рано, вже через 37 днів знімають перші дозрілі огірочки. Форма плодів циліндрична, слабовитянутая, довжина становить близько 8 см. Колір плодів насиченого трав’яного кольору, шкірка середньої жорсткості, нерівна з яскраво вираженими горбками на яких розташовані колючки.

М’якоть при достатньому поливі соковита, щільна і однорідна. Огірки мають приємний свіжий смак, характерний свіжий запах, повна відсутність гіркоти виключає процес вимочування плодів, який для деяких сортів просто необхідний.

Плоди широко використовуються для приготування салатів і вживаються в свіжому вигляді. І смак, і розмір плодів дозволяє використовувати їх для консервації. Огірки прекрасно тримають свою форму після незначної термічної обробки. Рослина необхідно удобрювати, при достатньому вмісті в грунті калію і магнію плоди виростають насиченого кольору.

Ділянка для посадки повинен бути відкритим, щоб забезпечити достатнє освітлення для прискорення процесу фотосинтезу. Площадка повинна бути захищена від вітру і протягу, рослина капризно до таких примх природи. До грунту цей сорт невибагливий, але все ж сприятливим середовищем для вирощування є некислий і гумусовий грунт. Краще добриво грунту це гній. Якщо восени не вийшло внести це добриво в землю, то навесні просто необхідно додати в грунт перепрілий добриво.

Щоб отримати ранній урожай, розсаджують огірки розсадою. Висаджують насіння в теплицю або парник. Приступати до вирощування потрібно вже в першій половині травня, температура повинна підтримуватися на рівні 20 град. Щоб насіння добре проросли, температура грунту повинна бути не нижче 15 град. Можна висаджувати цей сорт насіннєвим методом відразу у відкритий грунт.

При густий схожості необхідно проріджувати ряди. Рослина показує хороший показник плодоношення, як при вертикальному, так і при горизонтальному вирощуванні.

Сорт огірків Маша

Доглядати за рослинами краще у вечірній час. Потрібно стежити за зволоженістю грунту, поливати огірки необхідно з періодичністю в 2 дня, сьогодні великою популярністю користується крапельне зрошення. Підгодовувати рослини просто необхідно, добриво розводять у воді, зазвичай це сечовина або гній. Землю потрібно періодично рихлити, не можна допустити утворення стягнутої кірки.

Коренева система потребує доступу кисню, потрібно не пошкодити коріння. При прояві перших ознак захворювання, рослина потрібно обробити, краще не допускати загострення і поширення захворювання.

Існує велика кількість профілактичних заходів, спрямованих на захист від шкідників і хвороб. Збір врожаю краще проводити кожен день, огірки швидко переростають.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Сорт огірків “Маша”