Розведення качок

Розведення качок

Розведення качок – це невід’ємна частина в житті сільських жителів. Хтось вибирає цю стежку для особистих потреб, таких, як харчування і невелика взаємовиручка від продажів. А деякі приймаються за цю справу грунтовно переслідуючи лише фінансову мета. Отже, розведення качок – це повсякденне любительське заняття і дуже прибуткова бізнес-ідея. Але для того, щоб почати розводити качок, треба ретельно зрозуміти з чим ви збираєтеся мати справу, а також які існують хвороби, як їх лікують, який догляд потрібен качкам і які взагалі існують породи. Загалом про все необхідне, що треба знати для такого роду заняття.

М’ясо качки – висококалорійне, смачне. Качок вирощують за допомогою квочки, за допомогою інкубатора або купують маленьких каченят (добових, подращенную). Але перед тим, як завести каченят подумайте в якому приміщенні вони будуть знаходитися. Маленьким утятам необхідно приміщення без протягів, утеплене, бажано обігрівається, після чого потрібно виконати побілку і постелити соломи або тирси. У міру забруднення змінюють підстилку.

Захворювання качок. профілактика

Кращим способом буде застосовувати заходи профілактики, ніж боротися з уже настала хворобою. Причиною захворювання може стати, що завгодно: порушення режиму годівлі або неправильне утримання. У будь-який момент треба уважно стежити за своїм вихованцями, швидке визначення хворої особини і її відсторонення від інших, захистить все поголів’я від зараження, а головне можна уникнути відмінка.

Основні ознаки захворювання:

1. Поганий апетит.

2. Слабо відкрите віко качки.

3. Нерівне або утруднене дихання.

4. Відмовляє рухова система: кульгавість, оніміння кінцівок, судоми або нервово-смикається. Це дуже важливі ознаки, тому вони об’єднані в один пункт. Якщо ви спостерігаєте таке у своїй вихованки, обов’язково ізолюйте її від інших і негайно зверніться до фахівця. Це може бути недолік будь-яких вітамінів в організмі, а може і серйозне отруєння.

Доброю ознакою чого-небудь може стати послід. Чорний послід з сірувато-білим нальотом повинен бути у всіх здорових качок. Пісочний і жовтий послід наслідок того, що у птах зловживає вуглеводами. Слизові виділення з червоними вінками ознака того, що качка багато вживає тваринних білків.

Пронос. Страшно чи це?

Так. Якщо у качок спостерігається пронос, то необхідно бити в дзвони. Як зрозуміти, що у качок пронос? По-перше, знову ж по помету дивимося. Послід повинен бути розріджений зеленуватого кольору. По-друге, це наявність сильного забруднення близько заднього проходу. У будь-якому випадку, яка б причина захворювання була, вона вимагає ізолювання від інших, ретельного дослідження, консультації ветеринарного лікаря і лікування, якщо знадобитися.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Розведення качок