Цікаві факти про качок

Качка є водоплавної птахом, невеликих або середніх розмірів. Як всім відомо, качки є водоплавними птахами. Їх розмір коливається від невеликих до середніх габаритів. Шия у качок відносна коротка, оперення різної кольорової гами, в залежності від породи. Статевий диморфізм виражений по-різному, від незначного до существенногоо. Найчастіше він проявляється в характерному забарвленні качок і селезнів.

До качках відносяться різні види савок, Нирків, річкових і деревних качок. Загалом, налічується більше 100 різновидів. Всі різновиди качиних проходять линьку 2 рази в рік. Перша повна послегнездовая линька проходить в літній період. Друга линька, часткова проходить в осінньо-зимовий період. Під час повної линьки качки втрачають можливість літати на 2-4 тижні. Самці качок трохи більші за самок, їх забарвлення набагато яскравіше оперення самок. У качок змішане харчування.

Всіх розводяться качок можна розділити на наступні категорії: яєчного, м’ясо-яєчного і м’ясного напряму. До яєчним видів відноситься порода індійських бігунів. До м’ясо-яєчним видам відносять дзеркальних і саксонських качок. До м’ясних видів відносять сірих українських, пекінських качок. Підродина качиних складається з близько 120 видів птахів. Ці птахи поширені повсюдно, населяючи всі материки, крім Антарктиди.

Майже всі домашні качки, крім мускусних, беруть своє походження від крижні. Крижень – дика качка. Несучість качок до 250 яєць. Існує безліч різних маловідомих і цікавих історій і фактів про качине сімейство. Розглянемо найцікавіші з них: – Звуки-крякання видають лише качині самки. – коли качки крякають, то у них відсутня відлуння – їх оперення покриває особлива мастило, тому їх пір’я НЕ намокають. – качки ходять в развалочку, тому що у них короткі лапи. – більшість качок можуть глибоко пірнати, щоб добути собі їжу.

Глибина, на яку може пірнути качка становить більше 6 метрів. – Більшість кісток в скелеті у качки це пустотілі кістки. Це зменшує їх вагу, а це в свою чергу полегшує качиний політ. – Найкрасивішою у світі є качка-мандаринка.

Цікаві факти про качок

Качка-мандаринка – найкрасивіша качка в світі Проживає вона території Східної Азії, а важить в середньому від 400 до 700гр. Уткі-мандаринки є качиної породою, які свої гнізда розташовують на висоті, на деревах. Це єдиний екземпляр в качиному сімействі. Молодняк качок-мандаринок, коли мама дає їм клич, вистрибуючи з дупла, що знаходиться на висоті, що не розбивається.

Каченята використовують ще нерозвинені крила, а також перетинки на лапах для перших польотів. Качки-мандаринки видають звуки несхожі на крякання як інші різновиди качок, вони швидше за все пищать, або ж тихо свистять. – Під час линьки, качки, втрачають всі махові пера. З цієї причини вони не можуть літати. – на їх лапах немає нервових закінчень і вони не бояться холоду.

Цікаві факти про качок

Зимова прогулянка – висота польоту качок до 4000 футів. Але вони можуть досягати висот і вище. Був зафіксований факт: пролітає літак в США, над Невадой, на висоті 21000 футів збив дику качку. На сьогоднішній день, цей зареєстрований рекорд їх польоту – живуть качки до 12 років – Деякі качині особини здатні пролітати до 332 миль за день.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Цікаві факти про качок