Біла московська порода качок

Біла московська порода качок

Більшість людей вважають, що качки не економічні, ненажерливі, дуже галасливі птиці. Але ця думка є помилковим. Природно качки багато їдять, однак вони через це і дуже швидко набирають у вазі. Протягом двох місяців качка набирає 3-4 кілограми. А якщо качок містити біля водойми з ряскою та різної рослинністю, птиці обійдуться господарям дуже дешево. Однак в такому випадку качки будуть трохи довше відгодовуватися.

Качині сімейства поділяються на: – м’ясні види; – яєчні види; – м’ясні-яєчні породи.

Найбільш відомими і популярними на пташиному ринку вважаються м’ясні різновиди. М’ясні породи – плодовиті скороспілки. Їх м’ясо володіє відмінними смаковими властивостями. Недоліком даних видів є невисока, проте і не дуже низька несучість. Найпоширенішими представниками даного виду вважаються білі московські качки.

Розглянемо детальніше цю породу. Дана порода була проведена в Московській області, на території радгоспу “Птічное” в 40- 50-х роках. При схрещуванні самок пекінської породи з селезня Кембел селекціонерами була виведена ця порода качок. В результаті – качка з відмінною яйценоскостью, а також чудовими м’ясними якостями. Також проводилися схрещування самок цієї породи з пекінською селезня. Це підвищувало масу птиці, а також збільшувало швидкість росту молодих каченят.

Завдяки всім перерахованим вище якостям ці качки широко поширені на фермах і приватних господарствах Білорусі, України, Росії, Прибалтики. В основному їх розводять і містять на невеликих фермах.

Зовнішні характеристики

Зовнішній вигляд московської качки дуже схожий на її пекінських родичів. Однак, існують деякі відмінності між цими породами.

Зовнішні характеристики представників породи: – велика голова, довгої форми, яка тримається на довгій шиї, середньої товщини; – дзьоб світло-рожевого кольору, широкої форми; – очі високо розташовані; – широка качина груди; – тулуб практично горизонтальної поставки; – лапи качки широко розставлені, короткі, середньої товщини; – пір’я качок зазвичай білого кольору, що не має зайвих домішок і відтінків.

Селезень досягає ваги до 4 кілограм, а вага самок середньому до 3,5 кг. Несучість породи становить від 100 до 150 яєць на рік. Вага яйця в середньому від 85 до 90 грам. Слід зазначити, що висока несучість цих качок зберігається протягом пару років. При правильному догляді і харчуванні молодняк в 50-денному віці відмінно набирають у вазі. Їх вага може досягати 2,5 кг, виглядають каченята дуже вгодований. Відмінною рисою селезня в цій породі є загнуті кілька пір’я хвоста кільцем вгору.

Біла московська порода качок

Переваги білої московської породи качок

Найважливішими перевагами породи вважаються: – ніжне м’ясо з високими смаковими властивостями; – вгодованість; – шкіра чисто білого кольору; – несучість породи висока. Вона зберігається протягом багатьох років; – відмінна життєздатність качок; – прекрасна виводимість. Мал. 2 Качка московської білої породи

М’ясо качки московської білої породи володіє прекрасними смаковими властивостями. Вони власниці білої шкіри. Скелет качок тонко відсталий. Вони мають дуже високі відтворювальні якості, а також їх збереження. Для цих качок не потрібно особливого догляду. Вони не вибагливі в харчуванні і не вимагають особливого догляду, а значить і великих витрат часу. А найголовнішим фактором є те, що вони стійкі до різних хвороб.

Дана порода є дуже поширеною, тому до переваг також можна віднести і доступну ціну качок.

Крім цього, у качок високий імунітет, що дозволяє їм з легкістю переносити зимові морози.

Якщо ви вирішили придбати таких качок для особистого розведення в сільській місцевості, просто підгодовуйте птицю різними зерновими. Решта харчування вона зможе знайти собі сама, пасучись в місцевих околицях.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Біла московська порода качок