Порода курей “Орловська ситцеве”

Порода курей Орловська ситцеве

Курка “Орловська ситцеве” виведена на території маєтку графа Орлова, в честь якого і була названа. За весь час розвитку вдалося усунути такі недоліки, як слабка витривалість низьких температур і невеликий показник по виробництву яєць.

Сьогодні порода за показниками продуктивності м’яса і яєць лідирує на ринку. На початку своєї історії ці кури виводилися не лише для поповнення продовольчих запасів, але і як декоративний вигляд. Зовнішній вигляд птахів незвичайний і часто радує оточуючих, за птахами цікаво спостерігати.

Кури виробляють достатню кількість яєць в рік. Шкаралупа має насичену кремову забарвлення. Оперення особин буває різного кольору, поділяють такі типи, як птах з поєднанням чорного і червоного кольору і наявністю бурих пір’я на грудях, смугасті, ситцеві і кукушечние.

Зрілі особини виростають до великого розміру, тулуб трохи піднесено і поставлено вертикально. Півні цієї породи часом можуть клювати корм зі столу. Голова має середній розмір, лобова кістка широка. Гребінь маленький насиченого малинового відтінку, злегка піднятий і частково покритий пір’ям. Дзьоб укорочений, трохи зігнутий.

Виразні надбрівні дуги надає курці незвичайний зовнішній вигляд. Густа борода і баки закривають все обличчя. Півні мають сережки, у курок вони відсутні. Очі посаджені глибоко і мають насичений бурштиновий колір. Шия довга і непропорційна всьому тілу, вертикально піднята вгору.

Така стати є особливістю даної породи курей. Загривок трохи піднятий і утворює горбок на шиї, що надає курці специфічний вид. Тіло подовжене і потужне, у півнів розташовано більше вертикально, що надає їм агресивний вид. Хвіст буває середньої довжини і короткий, гордо піднятий вгору. Крила притиснуті до тулуба і мають середній розмір.

Добре розвинена плечова система курей, це пов’язано з їх незвичайним положенням тіла. Ноги мають середню довжину, оперення на них відсутня, чотири пальці розставлені і утворюють стійку платформу. Кігті на ногах потужні і товсті.

Розташування тіла курок створює помилкове думка про використання цих птахів в боях. Це помилка, порода і правда відноситься до бійцівського типу, але цей факт ніяк не визначає використання цих курей в боях. Хоча вид півня правда страхітливий.

Порода курей Орловська ситцеве

Курчата яскравого жовтого кольору з вираженою смугою на спині. Через пару тижнів колір оперення потомства кардинально змінюється. Потомство вимагають додаткового догляду, їх бажано перший тиждень містити в окремому приміщенні з постійно оптимальною температурою. Потомство не переносить вогкість і переохолодження кінцівок, це призводить до загибелі.

Порода відрізняється стійкістю до зміни кліматичних умов, непогано переносить морози. Кури не вимагають особливого змісту, вони можуть жити і в відкритому вольєрі. Потрібно підібрати якісний збалансований корм, стежити за наявністю води і вчасно міняти підстилку. У хороших умовах утримання кури не хворіють і добре несуть яйця круглий рік в незалежності від температури повітря.

Зріла курка виробляє близько 140 яєць в рік, що є показником вищий за середній. Півень досягає по масі 4 кг, а курка в середньому важить 3,5 кг. Це хороші показники для вирощування птахів для м’яса. М’ясо дуже смачне і ніжне, користується великою популярністю у дієтологів через великий вміст білка.

За весь період свого існування популярність до цієї породи курей мала хвилеподібний характер. Свого часу багатьох бентежила постава птиці, деякі наділяли її навіть містичними властивостями. Сьогодні порода знову користується великим попитом, а незвичайний вид курей вже нікого не лякає.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Порода курей “Орловська ситцеве”