Кури породи “Брама куропатчатая”

Дуже популярна порода серед заводчиком по всьому світу. Наша країна не стала винятком. Історія породи починається в Америці. Велику популярність придбала після того, як в 1852 році порода Брама куропатчатая була презентована королеві Англії. Подарунок викликав велике схвалення, і всі ЗМІ широко оповістили новина. Кури відрізняються яскраво вираженою зовнішністю, дуже красиві і витончені. Свою популярність завоювали не тільки завдяки зовнішній даними, але і породним особливостям.

Характер вельми флегматичний, що іноді призводить до проблем: курка даної породи може забути, що вона висиджує яйця. Також буває, що курча відходить від годівниці, щоб поступитися місцем, при тому сам так і залишається голодним. Тому заводчику потрібно стежити за ними. Але це не складна проблема, і в розведенні породи більше переваг.

Кури породи Брама куропатчатая

Особливості породи Брама куропатчатая:

Яскрава ознака, який впадає в очі – це оперення. Воно дуже густе, але самий виражена ознака – це волохаті лапи, що надає їм екстравагантності; Чи не вибагливі в утриманні; Порода відрізняється витривалістю; Чи не вибагливі до простору: відмінно себе почувають на невеликих площах; Хороша несучість навіть в зимовий період; Відносяться до м’ясних бройлерам; Нестися починають з восьми місяців; Маса дорослого півня може досягати 6-7 кг, курки від 4 до 5.5 кг. Найчастіше від 3 до 4 кг у курки, від 4 до 5 кг у півня; Колір шкаралупи коричневий з наявністю цяточок; Колір оперення: чорно-червоний, світло-палевий, коричневий, строкатий; Колір курчат в перші дні життя: палевий з смужками на спині; Несучки виробляють 110-120 штук яєць вагою 54-57 грам; Термін життя доходить до 10 років.

Кури породи Брама куропатчатая

Кури породи Брама куропатчатая є однією з найбільших серед представників. Її м’ясний напрям використовувалося в минулі століття, зараз все більше цей птах для виставок. Птах має горду поставу, потужні лапи з красивим оперенням, пропорційне і міцне тіло. Завдяки своїй широкій і закругленою грудній клітці нагадує птицю з казки.

На початку розведення переважав більше світлий або коричневий колір, пізніше в забарвленні з’явився куропатчатая відтінок. Кури схильні до ожиріння через свого невгамовного апетиту. Тому заводчику потрібно унормувати корм. Інакше ожиріння позначається на несучості, що може призвести до повного припинення відкладання яєць несучками. У півнів породи Брама куропатчатая є схильність до інфаркту, внаслідок ожиріння.

У змісті не вимагають певних умов, після благополучного виведення курчат переводять в сухе приміщення, де вони будуть жити далі. На особливу увагу вони не вимагають. Корм повинен бути багатий поживними речовинами. При вирощуванні краще відокремити курей від півнів, так як при загальному змісті потрібно великий простір, інакше можуть трапитися великі втрати курей.

Досвідчені заводчики породи з легкістю розрізняються птицю вже в першу добу. Для тих, хто цього робити не може, рекомендовано розділити птицю у віці шести тижнів за формою хвоста. У півників хвіст зазвичай коротше і розташований вертикально, у курочок горизонтальний і довше. Також роздільне утримання дає можливість контролю над вагою птиці, а це її слабка сторона. Якщо порода розводиться виключно для виставкового спорту, то не повинно бути надмірної маси.

Птах живе довго, повністю формування відбувається до двох років. Загальний стан визначається за зовнішніми ознаками і поведінки. Навіть при невеликих проблемах яскравість гребеня, сережок тьмяніє. Заводчик повинен звернути на це увагу і вжити всіх необхідних заходів для виключення ви бракування та загибелі птиці.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Кури породи “Брама куропатчатая”