Сорт виноград “Аркадія”

Сорт виноград Аркадія

Аркадія – є столовим видом винограду. Такий вид винограду відноситься до кращих сортів і дозрівання ягід відбувається за короткий час – 112-125 днів. В основному грона у Аркадії великих розмірів і важать від 500 до 700 г, деякі досягають до 2 кг, форма нагадує циліндр. У ягід яйцеподібна форма, білого кольору і по величині дуже великі. Володіє звичайним, але приємним і легким смаком.

Мускатний аромат присутня в добре дозрілих ягодах. При наявності міцної шкірці і м’ясистої соковитою м’якоті легко перевозиться, не пошкоджуючи при цьому ягоди. Відмінний виноград Аркадія є рекордсменом серед всіх видів винограду, який приносить багатий урожай. Цей сорт вимагає до себе ретельного догляду. Правильні дози добрива дадуть відмінну врожайність. Ягоди можуть потріскатися через перепад вологості в грунті.

Виноград стійкий до переносимості морозів, витримує зниження температури до -21 ° С. Завдяки потужній кореневій системі живці дуже добре приживаються і плодоношення настає рано. Відмінна сумісність з великою кількістю різних підщеп. На сьогоднішній день ринок досить насичений чудовим сортом Аркадія. Володіє невеликою стійкістю до грибних захворювань.

Сприятливий вплив на ріст і врожайність надають добрива, які містять фосфор і калій. Надмірна кількість добрив, які містять азот, негативно впливають на рослину. Своїми позитивними характеристиками виноград відрізняється від усіх інших сортів, і зрівнятися з ним можуть не всі сорти. Він став найпоширенішим і популярним видом, а також до нього з повагою ставляться багато любителів виноградарства. Користується великим попитом в харчовій промисловості, а також у виноробстві.

Має хороший попит через швидке зростання, вже через 3 роки після того як посадили виноград, можна виявити на молодих гілочках перший урожай. Продавати цей сорт необхідно в той же день, в який зібрали, тому що протягом короткого часу на поверхні ягід з’являються цятки і у нього утворюється непривабливий вигляд.

Відмінний сорт винограду став рекордсменом серед інших сортів, так як можна зібрати відмінний урожай з одного куща і він становить від 30 до 50 кг, що не один сорт винограду не зрівняється з Аркадією зі збору врожаю. Він відрізняється від більш цукристих сортів винограду тим, що не містить велику кількість цукру і якщо ягоди деякий час не знімати з куща, можна виявити в його смаку невелика кількість мускату.

Якщо добре дбає про виноград: вчасно прибирати бур’яни, підгодовувати і під час займатися розпушуванням грунту, можна виявити відмінну врожайність, зайве необхідно прибирати, для повного і нормального дозрівання виноградної лози.

Багато садівники рекомендують обприскувати рослину, Аркадія в рясному і постійному обприскуванні дуже потребує, яке добре впливає на ріст і плодоношення. На зиму рекомендується вкривати виноград, так як може статися вимерзання визріли лози і скоротиться подальша врожайність.

Сорт винограду Аркадія користується великим попитом серед любителів, і вони радять тим, у кого є будинок або дачну ділянку обов’язково купити і посадити незвичайне рослина. Він не просто буде приносити відмінний плоди і з незвичайним смаком, а стане відмінною прикрасою біля самого непоказного будиночка.

Ще не один садівник або любитель винограду не поскаржився на прекрасний сорт винограду Аркадія, все залишаються вдячними в створенні відмінного рослини. На столі він стане відмінним десертом, а напої виходять з самим чудовим смаком.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Сорт виноград “Аркадія”