Сорт винограду “Кодрянка”

Сорт винограду Кодрянка

Кодрянка – дуже ранній сорт столового винограду, який дуже стійкий до різних хвороб. За тривалий час відбувається розпускання бруньок і дозрівають ягоди, складають вони всього 110-118 днів. Ця рослина являє собою величезні кущі. Грона досягають до 400-600 г, а деяких масам доходить до 1,5 кг. У ягід темно-фіолетовий колір і вони за розміром великі.

Смаковими якостями не відрізняються, але від того що м’якоть м’яка, шкірка при вживанні не відчувається. Накопичення цукру становить близько 18-19%, а кислотність – 6-7 г / л. У такого сорту винограду кислотність швидко знижується. Смакові якості не втрачаються, якщо навіть виноградні грона тривалий час не знімають. Якщо рік не сприятливий для врожаю, тоді Кодрянка буде давати ягоди не великі, а більше нагадують горошину, але якщо застосувати гібберілін, можна отримати великі ягоди і без насіння. А також підвищується врожайність. Цей сорт винограду стійкий до зниження температури.

У сільському господарстві він росте на різних грунтах, так є не вибагливим рослиною. Садівники дуже люблять цей сорт винограду, тому що він витримує різні умови і не дивлячись ні на що, у нього дуже підвищена врожайність.

Характеризують властивості сорту

Кодрянка – столовий сорт винограду. Він настільки схильний до утворення горошин, що можна розглянути близько 30% утворилися дрібних ягід. Дослідження фахівців доведено, що практично всі сорти винограду можуть утворювати велику кількість дрібних ягід, які і називаються горошинами. Як товар, виноград з великою кількістю горошин не підійде, а для вживання вдома вони зовсім не поміщають.

У дрібних ягодах-горошинах більшу кількість цукру, це залежить від того, що вони швидше дозрівають, але на смак вони набагато смачніше і солодший, ніж більші ягоди. Також вони не піддаються поїдання і менше піддаються гниттю. Сорт винограду Кодрянка дуже стійкий до різних видів хвороб і тому його не слід ретельно обробляти різними препаратами. Ягоди добре піддаються транспортуванню і мають привабливий зовнішній вигляд, а також відмінні смакові якості. Завдяки наявності таких властивостей, на цей вид винограду великий споживчий попит.

Велику увагу потрібно приділити рослині при посадці і якщо зробили все правильно, можна отримувати рясний урожай протягом декількох років. Посадковим матеріалом послужать однорічні саджанці або живці, які взяті з однорічної лози. Але найкраще для розмноження винограду використовувати саджанці. Кращий час для посадки вважається осінь, поки не настали заморозки, а також підійде рання весна, поки не розпустилися бруньки. Саджанці висаджують в ямку, яку готують заздалегідь і засипають грунтом, в якій містяться мінеральні добрива.

Для отримання хорошого врожаю, грунт повинен родючої і тому її збагачують корисними мікроелементами. Біля саджанця необхідно встановити стійкий кілочок і до нього прив’язати стрічкою тканини саджанець. Після цього його необхідно полити великою кількістю води, витрата води приблизно повинен скласти 2 або 3 відра. Такою кількістю поливають для того, щоб не було пересихання рослини і для більшого розвитку кореневої системи. При осінній посадці, навколо саджанця необхідно землю підгортати.

Для будь-якої дачі виноград Кодрянка стане відмінною прикрасою і буде радувати своїми смачними ягодами і маленьких і великих любителів виноградних ягід. Якщо біля будинку або дачного ще немає такого прекрасного сорти, необхідно купити і посадити цей чудовий сорт винограду.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Сорт винограду “Кодрянка”