Сорт яблук “Слава переможцям”

Сорт яблук Слава переможцям

Яблуня сорт “Слава переможцям” був виведений в 1928 році в Україні та є результатом схрещування сорту “Макінтош” і “Білий налив”. Яблуня підходить для Центральної частини Росії. Крона розлога, пагони утворюють зі стовбуром гострий кут. Гілки переплітаються в овальний купол, крона густа.

Безліч тонких гілок рясно плодоносять. Стебла червоного кольору, місцями бурого, кора блискуча. Листя трохи підняті, а сама поверхня глянцева світло-зеленого кольору, пластинки листа невеликі. Лист зі стеблом утворює гострий кут.

Квіти яблуні рожевого кольору, розкриваються практично повністю, а бутони червоного кольору, тичинки пофарбовані в червоний колір. Цей сорт самозапилюється погано, для підвищення врожайності краще посадити дерево-запильник, такі як, “Антонівка” та “Боровинка”.

Плоди мають неідеальну форму, іноді ребристу. Забарвлення яблук неоднорідний, шкірка блискуча. Середня вага яблука близько 130 гр. Дрібних яблук практично не буває, якщо правильно доглядати за деревом. Необхідно проріджувати зав’язь і стежити за вологістю. Якщо літо видався не посушливим, то плоди будуть соковитими і великими.

Зрілі плоди мають жовто-зелений колір з виразним рум’янцем практично по всьому яблуку. М’якоть бежевого кольору на смак солодка з легкою кислинкою і неповторним ароматом. Яблука можна їсти свіжими, мочити, робити джеми, повидло, соки. Прекрасно сорт яблук підходить для сушки.

Знімати врожай важливо вчасно, в Південних районах збирати урожай потрібно на початку серпня. Дозріли яблука легко обсипаються, тому часто плоди знімають раніше терміну і яблука вже після дозрівають штучно. Зберігати яблука можна в погребі близько двох місяців, в холодильнику плоди збережуться довше, навіть більше трьох місяців. Яблука спухають при неправильному режимі зберігання.

До складу яблук входить аскорбінова кислота, яка просто необхідна для зміцнення імунітету. Великий вміст вітаміну С допоможе боротися із застудою. Серединка яблук витягнута, довгасті, в ній знаходяться в середньому 5 насіння коричневого відтінку.

Сорт яблук Слава переможцям

Вибирати місце для посадки потрібно ретельно, грунт краще вибрати насичену мінералами, повітря повинне бути вологим. Краще зупинити вибір на саджанці з захищеної кореневою системою, це дозволить дереву добре прижитися.

Саджанець необхідно поливати, дерево не переносить пересихання грунту. Для посадки молодого дерева необхідно викопати яму глибиною 50 см, розпушити землю, перемішати її з перегноєм і тирсою. Саджанець необхідно помістити в яму і засипати землею, після ущільнити.

Посаджену яблуню необхідно полити. Під саджанцем краще посадити траву, плодоносити яблуня буде нескоро. Дерево стійке до грибкових захворювань. Потрібно періодично проріджувати крону, видаляти зайві пагони, це необхідно для підвищення врожайності. Дерево зелене і крона швидко розростається. Існує і карликовий варіант цього сорту. За таким деревом доглядати простіше, в висоту воно не досягає більше двох метрів, обрізати його більш зручно.

У Південних регіонах яблуня починає плодоносити вже після двох років після посадки, зазвичай для отримання врожаю буде потрібно близько п’яти років. Перші десять років дерево плодоносить щороку, після врожайність стає погодинна. Цей сорт досить стійкий, але яблуня часто гине від посухи. Це не означає, що гине відразу все дерево, може обсипатися зав’язь і врожайність значно знизиться.

Сорт яблук “Слава переможцям” є одним з кращих десертних сортом яблук. Урожайність дерев висока, при правильному догляді. Дотримуючись правил зберігання, можна ласувати соковитими свіжими плодами на Новий Рік.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Сорт яблук “Слава переможцям”