Посадка винограду

Осінь – це відмінний період для того , щоб обрізати живці. У цей період накопичується велика кількість поживних речовин. Ті рослини, які зрізали восени, придатні більше для вкорінення, ніж весняні.

Необхідно вирвати такі лози, у яких товщина нагадує товщину олівця, потім необхідно їх нарізати по 30-40 сантиметрів, обов’язково на кожному черешку повинно бути не менше трьох-чотирьох нирок. Вище нирок, приблизно 3-4 сантиметри, потрібно зробити зріз нагорі. Після цього необхідно їх обгорнути в мокру тканину і помістити в прохолодне місце. Найчастіше використовують підвал. Якщо такого місця немає, можна розмістити на самій нижній полиці в холодильнику. Якщо зберігання буде в холодильнику, зверху потрібно накрити поліетиленом, щоб гілочки не пересохло.

При настанні весни черешки необхідно дістати з того місця, де зберігали, потім під ниркою зробити зріз навскоси. Для того, щоб сік стікав, потрібно зробити зріз навскоси. Нирка, яка розташована знизу, видаляється. За допомогою ножа або іншого ріжучого предмету нирку третю частину живця надрізати поздовжньо. Такі надрізи дадуть хороше корнеобразование. Потім потрібно живці помістити в ємність з водою і тримати їх приблизно два дні при температурі 18 ° С.

Посадка винограду

Швидкому розвитку кореневої системи посприяє такі гормональні препарати як розчин гуманіта, біостіма, Корневином або Епін, а також іноді використовують народний метод і додають невелику кількість меду. Є ще один спосіб: в скляну банку невеликого розміру потрібно налити води і помістити туди живці, потім поміщаємо на місце ближче до сонячних променів.

Бруньки розпускаються після двох тижнів, потім з’являються зелені пагони, після цього з’являються коріння. Час від часу необхідно підливати воду, щоб не черешки не висохли через малу кількість води.

Важливо подбати про те, щоб була спеціальна ємність, в яку можна посадити саджанці. Ємністю часто служать пакети-тетрапак, які були використані для молока. Зрізавши верхню частину їх встановлюють на піддони. Дно засипають дрібним керамзитом, а потім землею.

Керамзит служить гарним дренажем. Землю потрібно спеціально підготувати і зробити посадковий субстрат, до складу якого входить пісок, садові земля, свіжий листовий перегній. Грунт, шаром в 5-6 сантиметрів насипається на керамзит і на такий шар встановлюється держак, який обсипається землею, його має бути видно 15-20 сантиметрів. Грунт повинна бути навколо саджанців легка, але не щільна.

Весь час повинна бути нормальна вологість, не можна допускати, щоб вона пересихала або навпаки була дуже мокра. Якщо вологість буде неправильна, коріння не будуть добре рости, вони або пересохнуть або можуть згнити. Полив повинен бути помірний, без нанесення шкоди рослині.

У підгодівлі розсада не потребує, їй досить того, що міститься в земляному наборі. Щоб отримати невеликий виноградний кущ, потрібно защипнуть втечу, який утворився з листочків і нирок. Якщо утворилися пагони защипувати, то вийде кущик з невеликою кількістю гілочок.

Навесні такий кущик можна посадити. Для того, щоб отримати хороший урожай, необхідно серйозно підходити до посадки виноградника. У хорошого садівника або любителя винограду все заготовки в хорошому стані.

Посадка винограду1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Посадка винограду