Сорт яблуні “Ред Делішес”

Яблука Ред Делішес вперше почали вирощувати в Америці. Цей сорт є красноплодной клоном іншого виду, а саме Делішес. Пізніше, члени Державного реєстру схвалили даний вид яблук і дали дозвіл на їх вирощування на території Північно-Кавказького регіону. Раніше Ред Делішес можна було побачити тільки на півдні Російської Федерації, де плоди вирощували для промислових цілей. Зараз подібні посадки зустрічаються вкрай рідко.

Сорт яблуні Ред Делішес

Дерево

Доросле дерево виростає до середніх розмірів. Крона рослини змінюється в міру його зростання. У незрілому віці дерево має овальну крону або назад пірамідальну. Після того як дерево починає плодоносити його крона змінює свою форму на округлу або навіть широкоокруглой.

Крону яблуні утворюють безліч невеликих за розміром гілок, на яких є кольчатки. Саме на цих коротких відростках і з’являються плоди.

Висаджувати саджанці рекомендується на відкриту сонячну грунт. Подібне розміщення сприятиме рівномірному забарвленню плодів.

Пагони

Сорт Ред Делішес має середньої величини пагони. Як правило, вони пофарбовані в коричнево-червоний колір. Крім того, пагони мають сильне опушення. Вони можуть бути трохи зігнутими або прямими.

У яблуні присутні листя середнього розміру. Вони можуть бути овальної або довгастої форми. При цьому у листя кругле підставу, а верх злегка витягнутий. Листок забарвлений в зелений колір і має блиск. У цього сорту дерева край всіх листків пильчато-городчатий. Саме дивлячись на листя можна відрізнити вид Ред Делішес від звичайного Делішес, так як у самого паростка розташоване пляма червоного кольору, яке тягнеться до середини листка по прожилками.

Сорт яблуні Ред Делішес

Плоди

Яблука даного сорту мають темно-червоний колір і рівномірно забарвлені по всій поверхні. Плодоніжка також має червоний відтінок, але тільки з того боку, куди постійно потрапляють сонячні промені.

В основному посадки Ред Делішес розташовані в Краснодарському краї. Було проведено ряд досліджень, в ході яких було з’ясовано, що в яблуці в різних концентраціях присутні наступні компоненти:

– 15,5% – сухих речовин;

– 0,38-0,65% – різних кислот;

– 9,5-11,8% – цукор;

– в кожних 100 грамах яблука є 5,5-6,5 міліграмів аскорбінової кислоти;

– на кожні 100 грам плодів припадає 130 міліграм Р-активних речовин.

В кінці вересня здійснюється збір достигли врожаю. Плоди можуть зберігатися тривалий час, аж до середини весни. Однак яблука можуть пошкоджуватися плямистістю, яка має гіркий смак і погіршує якість плодів.

Вчені підтверджують думку, що даний сорт яблук не настільки примхливий, як може здатися з першого погляду. Кількість плодів, їх смак і зовнішній вигляд безпосередньо залежить від умов, в яких яблука були вирощені. Саме дерево чутливо до морозів і може примерзнути при низьких температурах. Крім того, рослина може пошкоджуватися паршею. Однак цю неприємність можна уникнути, якщо вчасно виконати спеціальну обробку проти парші. Дерево має середню посухостійкість і рідко піддається гниттю, іноді може страждати від плодожерки.

Серед позитивних якостей цього сорту є те, що дерево починає швидко і регулярно плодоносити. Вага стиглих яблук може досягати 180-200 грамів. Плоди мають конічну форму або округло-конічної. Поверхня яблука всіяна великими точками білого забарвлення. М’якоть плоду часто має зеленувато-кремового відтінку, на смак кисло-солодка і ароматна. Однак яблука трохи пріснуваті і малосочная. Структура м’якоті щільна, зерниста. Також до достоїнств Ред Делішес можна віднести презентабельний вигляд плодів і відмінні товарні характеристики.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Сорт яблуні “Ред Делішес”