Загорська порода курей

Загорська порода курей

Порода курей Загорська вважається російської, оскільки виведена вона була в однойменному інституті, що знаходиться в Московській області. Крім того, порода оптимально адаптована до умов російських сіл як кліматичних, так і загальних.

Кури досить стійкі до низьких температур, не вимагають спеціальних комбінованих кормів. Цей факт вплинув на популярність породи для розведення в сільських дворах.

Походження породи

Загорськ був перейменований в Сергіїв Посад. Але це нововведення не змінило ставлення до інституту птахівництва, раніше відомим на території колишнього СРСР. Саме тут була виведена одна з найбільш відомих порід курей м’ясо-яєчної категорії – Загорська.

У селекції були задіяні такі породи курей: Російська біла, Нью-Гемпшир, Рой-айланд. Птахівникам вдалося в одній породі об’єднає кращі якості.

Аналіз даних дає можливість з упевненістю підтвердити, що ця порода досить молода. Перші представники були представлені світу 60 років тому. Але незважаючи на це вони отримали популярність не тільки на великих птахофермах, а й маленьких господарських дворах.

Особливості курей породи Загорської

Вже з першої доби можна легко відрізнити пташенят за статевою ознакою. Курочки розпізнаються завдяки сіро-рожевої смузі на спинці. Петушки не мають ніяких пигментаций. Через тиждень у курочок проявляється рожевий забарвлення махових пір’їн, у півнів – чорно-сірий колір.

Задекларірований документально колір породи характерний тільки для курочок. На грудях оперення набуває відтінок лососевого філе.

Перевагою Загорський курей є їх можливість оптимально швидко додавати у вазі. За період 3 місяців досягають ваги в 2 кг.

Загорський кури відомі як представники яєчної категорії. Статистика підтверджує цей факт. Несучки протягом року відтворюють близько 250 яєць. Яйця мають блідо-коричневий відтінок.

Загорська порода курей

Зовнішнє опис

Вагомим якістю курей описуваної породи є несучість, а також максимально швидке зростання. Хоча курочки також мають свою витонченість і красу. В основному птахівників зачаровує лососевий забарвлення. Саме ця якість є основною відмінною рисою чистої породи.

Голова птиці середніх розмірів, правильної круглої форми. Дзьоб має характерний жовтий колір і гачкуватим форму. Гребінь у півником невеликих розмірів і мініатюрний у курочок. Блідого кольору сережки майже непомітні. Порода відрізняється довгим тулубом, широкою грудкою, сильними ногами. Ноги курей не покриті пір’ям.

Умови утримання

Порода курей Загорська досить проста в утриманні і не вимагає додаткових умов. Птахи не страждають від впливу низьких температур. Для птахів цієї породи підійдуть будь-які зернові. Чи не складе проблем і кукурудзяне зерно. Порода досить комфортно почуває себе в сільських дворах, харчуючись відходами їжі. Але все-таки слід потурбуватися і спорудити для вихованців курник і сідало. Для птахів необхідно забезпечити прогулянки, що благотворно впливає на загальний стан загорських курей, а також їх імунітет.

Забезпечення елементарних умов допоможе підтримати хороший рівень стану здоров’я птахів, а також якості вироблених продуктів.

Слід зазначити, що кури досить часто намагаються втекти і погосподарювати в городі.

Як вивести бройлерів?

Курей породи Загорська можна задіяти в селекції м’ясних бройлерів. Для цього слід підібрати для курочки породи Загорській пару з породи Корніш або Кучинський ювілейний, а також Адлер. Півню слід підібрати курочку Плімутрок або Нью-Гемпшир.

В результаті птиці протягом 80 днів досягають ваги більше 1,5 кг.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Загорська порода курей