Лікувальні властивості меду

Лікувальні властивості меду

Липовий, гречаний, травневий – це всі сорти всіма улюбленого і смачного продукту живої природи – меду. Мед виробляють бджоли, для чого вони трудяться цілу весну і літо, ретельно збираючи пилок з тисячею рослин і квітів. Купувати такий мед найкраще безпосередньо у виробників, оскільки велика частина магазинів торгує красиво смотрящим і відповідно популярним у недосвідчених покупців штучним медом, який ніякого відношення до цього не має і більш того, не тільки не лікує, а й шкодить організму.

Лікувальні властивості меду

Натуральный мед обладает непередаваемым вкусом и ценностью, прежде всего, в лечебном плане. Так, мед, собираемый пчелами, с конца весны и вплоть до середины лета насыщен самым большим количеством полезных минералов, витаминов и веществ, которые оказывают влияние на следующие области человеческого организма на весь организм в целом:

1.Мед служит прекрасным заменителем сахара, потому полезен тем, кто страдает от его переизбытка в крови. До изобретения инсулина только при помощи меда больные диабетом могли хоть как-то облегчить свои страдания. Мед как эффективное средство для борьбы с этой болезнью использовали еще американские индейцы, лекари которых выпаивали больных чистейшим медом, либо медовым сиропом.

2. Мед является хорошим успокаивающим средством, помогающим преодолеть последствия стрессовых ситуаций и потери сна, позволяя обходиться без таблеток. Особенно полезен мед в этом плане маленьким детям, которым крайне нежелательно принимать лекарства в любой форме. Одна маленькая ложечка меда, выданная ребенку перед сном, обеспечит ему спокойный сон вплоть до утра.

3. Полезен мед при хроническом упадке сил, потому его часто назначают вместо всяких энергетических средств даже врачи со стажем. Мед придает человеку жизненных сил, потому его рекомендовано употреблять всем, кто испытывает на себе постоянное воздействие физических нагрузок, в том числе и профессиональным спортсменам, о чем было известно еще Древнегреческим лекарям.

4. Мед лікує також і хвороби пов’язані із захворюваннями верхніх дихальних шляхів, велику користь приносить при хронічному кашлі і навіть бронхіті. При кашлі мед слід приймати спільно з гарячим молоком на ніч, хвороба піде всього за кілька прийомів.

5. За допомогою меду можна також і зменшити кислотність шлунка і знизити нудоту при вагітності, змішавши мед з імбиром, лимонним соком і теплою водою;

6. Мед використовують для полегшення болю в суглобах, роблячи медові компреси на місцях з’єднання кісточок. Також мед полегшує біль в м’язах і судороги, що пов’язано з властивістю меду приводити кількість фосфору і кальцію, що впливають на виникнення неприємних відчуттів, в збалансований стан.

7. Мед містить велику кількість міді і заліза, завдяки чому він здатний вплинути на приплив крові в організмі людини, тим самим усуваючи ознаки і наслідки анемії.

Лікувальні властивості меду

8. Мед застосовується для вирішення проблем з травленням, будучи незамінним засобом при постійних нападах нудоти і навіть виразці шлунка.

9. Медові примочки та мазі на основі меду сприяють тому, що наявні на тілі ранки, в тому числі і гнійні, гояться набагато швидше і надалі не турбують.

Лікувальні властивості меду

Отже, мед – це не тільки смачне і приємно пахне речовина, але і цілющий бальзам для боротьби з багатьма хворобами людини. Головне властивість меду, яким володіють далеко не всі природні екстракти полягає в його здатності е тільки надавати благотворний лікувальний вплив, але і не практично не викликати алергічних реакцій, завдяки чому мед входь до складу не тільки лікарських, а й косметологічних препаратів.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Лікувальні властивості меду