Лікування бджолиним підмором

Бджолиний підмор – тіла загиблих бджіл, що знайшли своє застосування ще в медицині Стародавньої Греції. Саме в ті часи було вперше виявлено, що змішані з іншими препаратами тільця бджіл наділяють ліки неперевершеними цілющими властивостями, що дозволяють лікувати зубний біль, біль в яснах і навіть зупиняти природне випадання волосся.

Лікування бджолиним підмором

Бджоли зазвичай не живуть довго, середня тривалість життя бджоли влітку не перевищує 40 днів, а в стані зимової сплячки бджола може прожити аж до 9 місяців, але таке трапляється вкрай рідко, оскільки на природний процес вмирання бджіл впливає нестача харчування і тепла, або їх надлишок. Крім того, бджоли іноді б’ються з іншими бджолами, так званими бджолами – злодюжками, або простіше кажучи – трутнями, що крадуть мед і нектар прямо з гнізда, замість того, щоб самостійно його добувати.

Таким чином, за один сезон з кожного вулика виходить не менше половини кілограма бджолиного підмору, який користується попитом у сучасних медиків, в не меншому ступені, ніж у древніх, що пов’язано з вмістом в тільцях мертвих бджіл багатьох корисних речовин і мінералів, які містяться також і в меді. Віск, прополіс, амінокислоти, маточне молочко і пилок – всі ці речовини містить в собі всього одне маленьке тільце, кілька же тон таких тіл, зібраних для переробки, видають просто величезна кількість лікарських засобів і препаратів, без яких людині було б непросто прожити.

Лікування бджолиним підмором

Корисними властивостями володіє кожна клітинка маленького працьовитого комахи, так, хітинова оболонка бджоли насичена гепарином і гепариноїди, здатними надати антисептичну вплив на будь-який запальний процес, що відбувається в організмі людини, одночасно впливаючи на кровоносну систему, судини і м’язи. У зв’язку з перерахованим спектром впливу бджолиний підмор застосовують в складі інших препаратів рослинного і тваринного походження для лікування найскладніших захворювань печінки, серця крові і нирок.

Велику користь організму людини приносить хітозан, що міститься також і в організмі ракоподібних, але в набагато менших кількостях. Хтозна застосовують як протизапальний засіб, що знижує температуру тіла і сприяє загоєнню ран. Речовина має вирішальний вплив також на нервову і ендокринну систему діє як тонік, підіймаючи настрій, і знімаючи наслідки стресу.

Хтозна виводить з організму солі важких металів, сприяє загоєнню ран, в тому числі і стали наслідком сильного опіку.

Описувати властивості настільки цілющого компонента бджолиного підмору можна нескінченно, саме тому варто згадати, що виготовляються ліки на його основі зазвичай у вигляді водного і спиртового настоїв, для чого використовують бджіл трьох різновидів підмору – весняного та зимового, а також тих бджіл, які загинули внаслідок вилучення отрути, або від нестачі їжі.

Необхідно відзначити, що бджолиний підмор вважається настільки унікальним і універсальним лікарським засобом, що з його допомогою навіть намагаються лікувати наслідки променевої та хіміотерапії, а також отруєннях в гострій ступеня.

Вважається, що підмор здатний надати ефект омолодження, впливаючи на тіло людини не тільки зсередини, але і зовні, позначаючись на статевого життя чоловіків і жінок, буквально вселяючи в них силу і даючи другу молодість.

У будь-якому випадку шкоди від вживання підмору не буде ніякого, тому його можна без побоювання приймати всім, хто цього потребує, так як ні алергій, ні інших неприємних явищ отримана бджолина маса не викликає.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Лікування бджолиним підмором