Буркуновий натуральний мед

Пчілки отримують і приносять його з нектарів чудового запашного медоносної рослини буркун. Такий мед вважається найбільш високосортним продуктом. Білі і жовті Буркуновий квіти ростуть на луках, в степах, в ярах бур’янами, і на полях, при спеціальних засіву. Цвіте буркун з червня до кінця серпня. В такий час бджолярі спеціально вивозять свої пасіки на масові посадки для отримання особливо цінної лікарської меду. З одного гектара поля бджоли здатні принести близько 800 кг буркунового меду.

Буркуновий натуральний мед

Особливості буркунового меду

Він має приємний світлий янтарний відтінок, від білого до бежевого, тонкий ванільний аромат і ніжний солодкий смак.

Середній вміст глюкози в меді – 36, 8%, а фруктози – 39, 6%, загальне число вуглеводів – 81.5 м, калорійність – 309.00 ккал, він дуже поживний.

У Буркуновий меді більш 60 лікарських інгредієнтів, що робить його особливо цінним для лікування. Він багатий численними вітамінами і мінералами.

В останніх числах липня можна зустріти в продажу чистий рідкий донниковий бурштиновий мед. Пізніше, в процесі зберігання, він загусне і посвітлішає, при цьому стає молочного білого відтінку.

Мед з білої квітки володіє тонким ванільним ароматом, а нектар з жовтих суцвіть лікарської буркуну має смак трохи терпкий і злегка гірчить. Саме він використовується в лікувальних цілях.

Мед з білих квітів буркуну кристалізується повільно, утворюючи при цьому дрібнозернисту консистенцію. Жовтий лікарський мед кристалізацію проходить швидко, він містить більше глюкози.

Буркун білий часто використовують для сприятливої ​​зимівлі бджолиних сімей.

Лікарські властивості

Буркуновий мед використовують для відновлення імунітету при лікуванні захворювань легенів. При грипі та ангіні, використовується як протизапальний, заспокійливий і відхаркувальний засіб.

Мед має сечогінну дію. Це прекрасний засіб при метеоризмі.

Мед тонізує роботу судин, розширює їх, сприяє поліпшенню кровообігу і стабілізує тиск.

Корисні властивості буркунового меду сприяють розрідженню крові при гіпертонії і атеросклерозі.

Буркуновий мед рекомендують до застосування для поліпшення лактації у молодих мам матусь.

Він має знеболюючу і заспокійливим ефектом при мігрені.

Протизапальні здатності меду використовуються в лікуванні запалень грудної залози, пухлин суглобів при артритах і артрозах, при простатиті.

Буркуновий медом лікують нервові хвороби; невралгії, стреси, безсоння. Дуже корисний він і при клімаксі.

Буркуновий натуральний мед

Антисептичні властивості буркунового меду знайшли широке зовнішнє його застосування і в загоєнні фурункулів та інших гнійних ран в якості компресів і обгортань. Медом лікують запалення очей.

Буркуновий мед здатний завдати шкоди, якщо змішати з молоком.

Не можна їсти мед тим, хто страждає від алергії на бобові продукти і продукцію бджіл.

Як не купити підробку

Краще придбати у пасічників, на ринках замість нього можуть продати ріпаковий, менш цінний мед.

Натуральний продукт має слабкий ванільний відтінок аромату, він не пахне як ванільний кекс.

Крім того, щоб не купити патоку, важливо пам’ятати, що тільки свіжий мед має бурштиновий вид, згодом він стає густим, в’язким, молочним – білим по кольору.

В обсязі продажів країн США і Європи донниковий мед протягом багатьох років займає перше місце серед інших сортів квіткового меду. Там він вважається елітним продуктом.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Буркуновий натуральний мед