Автопоїлка для кроликів

Кролики, як в принципі і всі інші ссавці, потребують води. У літній період, вони можуть отримувати вологу, безпосередньо з водойм або соковитої трави. Але якщо кролик знаходиться в “тепличних” умовах, то без поїлки йому не обійтися.

Насправді, продається велика кількість різних поїлок і інших приналежностей для кроликів, але через їх (іноді) невиправданої ціни, раз у раз виникає думка про поїлки зробленій власними руками. Тим більше, варто відзначити, що на даний момент існує великий асортимент поїлок, зробити які, в змозі навіть жінка.

Автопоїлка для кроликів

Роблячи вибір між поїлками для кроликів, необхідно в обов’язковому порядку, керуватися в першу чергу, своїм розумом, адже асортимент різних поїлок воістину вражає. Якщо взяти для прикладу пластикові поїлки, то вони не зможуть прослужити досить довго, через те, що кролики здатні з легкістю прогризти в них дірку. Причому дуже скоро. Якщо застосовувати звичайну керамічну, металеву або посуд з під консервації, то можна з упевненістю сказати, що такий посуд прослужить дуже малий термін. Це обумовлено тим, що вода в поїлках з таких матеріалів, швидко забруднюється і приходить в непридатність.

Різновиди поїлок

На фермах для кроликів часто застосовують дуже складні в системі роботи конструкції, автоматичного типу. Робота таких поїлок приблизно однакова, спочатку вода заливається в спеціальний резервуар (природно з нержавіючої сталі) після, за допомогою шланга (пластмасового або латунного), вода надходить безпосередньо в розподільний бак, звідки вже в саму поїлку.

Що стосується приватного господарства, то найчастіше використовуються тільки ніпельні поїлки. Варто відзначити, що поїлки такого плану, досить зручні, тому що не можуть бути перевернуті або розлиті. Таким чином, вода завжди залишається чистою, і немає необхідності в її зміні, незважаючи на те що такий обсяг поїлки дуже малий. Варто також відзначити, що ніпельна поїлка має один, досить серйозний мінус – вона замерзає в зимовий період.

Поїлка своїми руками

Насправді, зробити поїлку своїми руками дуже просто. Плюсів такої полиці дуже багато. Її можна зробити відносно швидко, при цьому можна дуже добре заощадити. Єдине що необхідно знати – довговічність саморобної поїлки, безпосередньо залежить від темпераменту і віку кролів.

Поїлка зроблена з пляшки дуже просто миється і якщо навіть в ній почнуть з’являтися водорості або мох, то її можна дуже швидко замінити.

Автопоїлка для кроликів

Для того щоб зробити саморобну поїлку для кроликів, необхідно закріпити вертикально вниз, до стінки клітки, найкраще за допомогою дроту. Безпосередньо під пляшку необхідно встановити миску, при цьому дуже важливо впритул розташувати шийку пляшки до миски. Після цього необхідно трохи відкрутити кришку, таким чином, вода в поїлку буде надходити в міру е необхідності.

У тому випадку, якщо у власника є багато кроликів в одній клітці, то варто зробити велику поїлку. Для цього необхідно взяти консервну банку (велику), куди необхідно встановити пару дерев’яних брусків таким чином, щоб вони заполонили собою не більше двох третини всієї висоти консервної банки. Далі береться трилітрова банка, яка в свою чергу міцно кріпиться на брусках і різко перекидається. Це найпримітивніша установка, яка може бути виконана дуже швидко і практично в будь-яких умовах. Для того щоб зробити поїлку більш складної конструкції, необхідно більше інструментів і матеріалів.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Автопоїлка для кроликів