Ліндовская порода гусей

Ліндовская порода гусей

Домашні птахи завжди були окрасою столу в кожній родині. Особливо цінується курка і гусак. В цьому випадку гуси є більшими птахами за розмірами, і потрібні не тільки для приготування смачних страв, але і пухової і косметичного виробництва. Порід гусей досить багато, і птахівники, намагаючись конкурувати з іншими виробниками, вдаються до експериментів. Ліндовская порода гусей вважається популярною на території Росії. Вона була виведена шляхом схрещування китайських водоплавних гусей з російської породою. Родом ліндовскіе гуси з Нижегородської області. Цей птах невибаглива до зміни погоди, може перенести морози і відчуває себе відмінно в невтепленому гусятник. Основний момент, щоб не проходив протяг. Гарне зміст птиці залежить від наявності вигулу з проточною водою. Це дозволить птахові правильно харчуватися, і отримувати всі корисні речовини. Ліндовскіе гуси можуть існувати самостійно, як звичайні птахи, тому для фермерів ця порода гусей є найбільш прийнятною.

Зовнішні характеристики

– Середня голова

– Забарвлення біле.

– Дзьоб і лапи світло-оранжевого кольору.

– Шия середньої довжини.

– Торс великий і довгий.

Переваги ліндовскіх гусей

1. Швидкий розвиток особини. Протягом 2 місяців звичайні гуси можуть набрати вагу до 4 кг, при цьому вже показують рекордну вагу. Ліндовскіе гуси розвиваються набагато швидше, правильне годування дасть хороший результат. До 7 місяців ліндовскій гусак може важити більше 7 кг. Дуже прибуткова справа для птахівників, тому в господарстві можна спостерігати майже 30% гусей ліндовской породи.

2. Якість м’яса. Ринок споживачів зацікавлений в покупці ліндовского м’яса. Приємний смак, ніжний аромат, і м’якість надають ліндовскому м’яса велику купівельну спроможність.

3. Стійкість до холодного і жаркого пори року. Завдяки своїй “російської” природі, порода ліндовскіх гусей може витримувати будь-які перепади температури. При цьому потрібно стежити за герметичністю гусятник, і птах буде в комфортних умовах.

4. Витриманий характер. Ліндовскіе птиці неконфліктні, тихо пересуваються по двору, не створюючи шуму. Для гусей важливим є затишне місце під сонячними променями і біля водойми.

5. Висока яйцекладка. Ліндовскіе гуски є активними несучками, завдяки своїй посидючості і спокою. У своєму гусятник птах може принести фермеру до 65 штук яєць за рік. Одне яйце важить близько 200 грам.

6. Низька смертність молодих гусей. Для розведення гусей за допомогою інкубаційних пристроїв, ліндовская порода підійде найкраще. Основою цієї перспективи є висока народжуваність. 95% випадків показали, що пташенята з’являються здоровими і стійкими. До початку другого тижня маленьких гусей починають підгодовувати, це ще один аспект вдалого розвитку потомства ліндовской породи.

Основні моменти годування ліндовской породи

Птах ліндовского сімейства є всеїдною. Особливий раціон потрібен. Тут вже починаються експерименти зі збільшенням маси тіла птиці, поліпшення якості м’яса. Типи корми:

– Зелень і сухий корм.

– Коренеплід.

– Курячий комплексний корм – ефективний варіант їжі для ліндовскіх гусей. Обумовлюється своєю ніжністю, для організму пташенят дуже важливо не пошкоджувати шлунок.

Ліндовская порода гусей

Факти показують, що ліндовскій гусячий пух не втрачає свої властивості, навіть при досягненні птицею 3-річного віку. Чи не спостерігалося зниження розвитку гусей після настання линьки. Ця порода великий і нейтральний варіант для розведення у великих кількостях.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Ліндовская порода гусей